شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > شایعه: 15 بازی جدید برای Nintendo Switch در E3 معرفی می‌شود
شایعه: 15 بازی جدید برای Nintendo Switch در E3 معرفی می‌شود
اخبار بازی

شایعه: 15 بازی جدید برای Nintendo Switch در E3 معرفی می‌شود

وی جی مگ: ظاهرا شاهد معرفی 15 بازی جدید برای Nintendo Switch در E3 خواهیم بود. آرام آرام به بزرگ‌ترین رویداد سالانه صنعت ویدئوگیم یعنی نمایشگاه Electronic Entertainment Expo که از آن با عنوان E3 یاد می‌شود نزدیک می‌شویم. به تازگی وبسایت Walmart تصادفا تعدادی از عناوینی که در این مراسم معرفی می‌شوند را فاش کرده و حال فروشگاه GameStop نیز بازی‌هایی را لیست کرده است.

امری که چنان‌چه واقعیت داشته باشد با برگزاری Nintendo’s Direct در روز 12 ژوئن، کنسول Nintendo Switch با معرفی سیل عظیمی از بازی‌های بزرگ مواجه خواهد شد. به گزارش وی جی مگ، این اطلاعات که در ابتدا توسط Resetera در مرکز توجه قرار گرفت لیستی از 15 بازی مختلف اسرارآمیز را در انبار موجودی این فروشگاه نشان می‌دهد که تنها به کنسول Nintendo Switch اختصاص دارند. اگرچه هیچ نامی و تاریخ عرضه‌ای فاش نشده اما به نظر می‌رسد شرکت نینتندو لاین‌آپ فوق‌العاده قدرتمندی برای معرفی در نمایشگاه E3 مهیا کرده است.

لازم به ذکر است هیچ کدام از این عناوین، بازی‌های مستقل نبوده زیرا تمامی آن‌ها برچسب قیمتی 60 دلاری داشته و بنابراین به عناوین AAA بزرگ اشاره می‌کنند.

شایعه: 15 بازی جدید برای Nintendo Switch در E3 معرفی می‌شود
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات