news

شکست PS4 Pro در بریتانیا از Xbox One X

شکست PS4 Pro در بریتانیا از Xbox One X

در حالی که نزدیک به یک هفت هاز عرضه رسمی Xbox One X می‌گذرد بسیاری سوال می‌کنند که فروش این کنسول جدید در بریتانیا چگونه بوده است؟ حالا به نظر پاسخ درستی در این مورد عرضه شده است.

بر اساس اطلاعاتی که توسط یکی از کارکنان Gameindustry.biz منتشر شده است، Xbox One X در هفته اول بیش از 80 هزار واحد در بریتانیا فروخته است. شاید نکته جالب این باشد که Nintendo Switch با عرضه در ماه مارچ که اصولا فصل خوبی برای فروش کنسول نیز به رکوردی مشابه دست پیدا کرده بود. نکته جالب دیگر این است که PS4 Pro در نوامبر سال گذشته تنها موفق به فروش 50 هزار واحد شده بود.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، چهار هفته طول کشید تا PS4 Pro به رکورد فروش 80 هزار واحد برسد. در حال حاضر دو نسخه از Xbox One X در بازار موجود است، نسخه معمولی و نسخه Project Scorpio Edition ( که در واقع جز یک لوگوی کوچک هیچ فرقی با یکدیگر ندارند) به نظر می‌رسد که بیش از 55% از آمار فروش مربوط به Project Scorpio Edition بوده است که البته تفاوت قیمتی نیز ندارد. همچنین Call of Duty WW2 بهترین و پرفروش‌ترین بازی همراه با Xbox One X بود. بعد از آن نیز شاهد خرید بازی‌هایی مثل Assassin’s Creed Origins، FIFA 18 و Forza Motorsport 7 و Forza Horizon 3 بودیم.

منبع

جواد محسنی

سردبیر بخش خبر وبسایت VGMAG

3 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات