شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > علاقه Jason Momoa برای بازی در نقش کریتوس
علاقه Jason Momoa برای بازی در نقش کریتوس
اخبار بازی

علاقه Jason Momoa برای بازی در نقش کریتوس

بدون شک Jason Momoa که او را به خاطر بازی در سریال Game Of Thrones و دنیای سینمایی DC می‌شناسیم، از لحاظ فیزیکی و ظاهری از کسانی است که به شدت پتانسیل بازی در نقش کریتوس را دارد. حال به نظر او با طرفداران هم نظر است و گفته عاشق آن است تا در این نقش حضور پیدا کند.

در طی یک مصاحبه، یکی از هواداران در این مورد از او سوال کرد و به نظر او خیلی با بازی آشنایی ندارد ولی گفت که تصاویری از کریتوس را دیده و خوشحال می‌شود که در نقش او بازی کند. طرفداران هم با تشویق خود نشان دادند که چقدر با این تصمیم موافق هستند. حالا فقط این می‌ماند که بخش سینمایی سونی چنین اقتباسی را قبول کند و فیلمی با محویت God Of War و کریتوس بسازد.

منبع

علاقه Jason Momoa برای بازی در نقش کریتوس
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات