شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش 4 میلیون Nintendo Switch در ژاپن طی 13 ماه اخیر
فروش 4 میلیون Nintendo Switch در ژاپن طی 13 ماه اخیر
اخبار بازی

فروش 4 میلیون Nintendo Switch در ژاپن طی 13 ماه اخیر

وی جی مگ: امروز موسسه Media Create آمار فروش 4 میلیون Nintendo Switch در ژاپن را ارائه کرد. همچنین جزیات بیشتری از این فروش منتشر شد.

به گزارش وی جی مگ، به صورت دقیق و با احتساب فروش هفته گذشته فروش این کنسول 4,036,797 میلیون واحد بوده است. نکته جالب این است که آمار در کمتر از 13 ماه ثبت شده است. نزدیک ترین رقیب Nintendo Switch تنها PS4 است که در ژاپن نزدیک به 6.7 میلیون واحد فروش داشته است. این کنسول 38 ماه است که در بازار ژاپن حضور دارد. البته باید بگوییم که PS4 آغاز بسیار بسیار کندی در بازار ژاپن داشت که در نتیجه باعث شده بعد از چند سال حضور در بازار شاهد فروش مناسبی نباشد.

باید دید که آیا در آینده Switch باز هم به روند عالی فروش در ژاپن و حتی دیگر نقاط جهان ادامه خواهد داد یا شاهد کاهش فروش آن در سال دوم حضور در بازار خواهیم بود؟

منبع: Dualshockers

فروش 4 میلیون Nintendo Switch در ژاپن طی 13 ماه اخیر
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات