شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > فروش Tekken 7 به 1.66 میلیون رسید
فروش Tekken 7 به 1.66 میلیون رسید
اخبار بازی

فروش Tekken 7 به 1.66 میلیون رسید

به تازگی Bandai Namco گزارش مالی اولین سه ماهه خود را اعلام کرده و در آن مشخص شده Tekken 7 فروشی 1.66 میلیون نسخه‌ای داشته و این خیلی نزدیک به پیشبینی این شرکت در مورد فروش 2.1 میلیون نسخه‌ای این بازی تا آخر سال است. همچنین این شرکت اعلام کرد اکثر خریداران این بازی از آمریکا و اروپا بوده‎‌اند. این بازی برای PS4 و PC و Xbox One در ماه ژوئن عرضه شده بود و برای اولین بار از موتور Unreal Engine 4 استفاده می‌کرد.

این بازی در ابتدا از طریق دستگاه‌های آرکید در ژاپن عرضه شده بود و سپس دوباره نسخه جدیدی از مدل آرکیدی آن هم در سال 2016 عرضه شد. سپس، نوبت به نسخه کنسولی آن رسید تا پا بر عرصه وجود بگذارد. این بازی هم فروش خوبی داشته هم نمرات خوبی کسب کرده است.

منبع

فروش Tekken 7 به 1.66 میلیون رسید
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات