شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > قانونی جدید برای محدود کردن استفاده از Loot Box در هاوایی پیشنهاد شد
قانونی جدید برای محدود کردن استفاده از Loot Box در هاوایی پیشنهاد شد
اخبار بازی

قانونی جدید برای محدود کردن استفاده از Loot Box در هاوایی پیشنهاد شد

وی جی مگ: مشکلات مربوط به Star War Battlefront 2 و انتقادات شدید به Loot Box و پرداخت درون برنامه‌ای باعث شد تا برخی از سیاست‌مداران به دنبال ممنوع شدن و یا محدود شدن این ویژگی در دنیای بازی باشند.

به گزارش وی جی مگ، هاوایی د ر آمریکا به نظر اولین نقطه در جهان باشد که قوانین ضد استفاده از Loot Box در بازی‌ها وضع می‌کند. آنها قانونی برای جلوگیری از فروختن بازی‌ها با این ویژگی به افراد زیر 21 سال پیشنهاد دادند. به نظر این قانون پیشنهادی بدون مشکل خاصی تصویب شود و به همین راحتی تمامی بازی‌هایی که شامل Loot Box می‌شوند در هاوایی فقط به افراد بالاتر از 21 سال فروخته خواهند شد.

اگر دیگر ایالات آمریکا از این قانون پیروی کنند، به زودی تمامی ناشر‌ها مجبور خواهند شد تا برای جلوگیری از ضرر و زیان استفاده از Loot Boxها را کنار بگذارند. همچنین یک لایحه دیگر برای تصویب ارائه شده است. در این لایحه شرکت‌های نشر باید میزان شانس برای دریافت آیتم‌ها در هر Loot Box را مشخص کنند. (مشابه کاری که چین با بازی‌های منتشر شده در این کشور انجام می‌دهد.) باید دید که در آینده چه تصمیم‌هایی در این مورد اتخاذ خواهد شد.

قانونی جدید برای محدود کردن استفاده از Loot Box در هاوایی پیشنهاد شد

منبع

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات