شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > قهرمانی Team Liquid در مسابقات جهانی Dota 2 با جایزه 10 میلیون دلاری
قهرمانی Team Liquid در مسابقات جهانی Dota 2 با جایزه 10 میلیون دلاری
اخبار بازی

قهرمانی Team Liquid در مسابقات جهانی Dota 2 با جایزه 10 میلیون دلاری

در چند مدت گذشته مشخص شده بود که جایزه مسابقات جهانی Dota 2 به چیزی بیشتر از 24 میلیون رسیده بود. دو تیمی که به فینال این مسابقات رسیده بودند برای رسیدن به جایزه نهایی 10 میلیون دلار رقابت می‌کردند.

در نهایت مسابقات جهانی امسال با قهرمانی Team Liquid به پایان رسید و آنها توانستند جایزه 10 میلیون دلاری را به خود اختصاص دهند. تیم حریف نیز NewbeeCN نام داشت. بدون شک طرفداران این بازی می‌دانند که این دو تیم بهترین گیمرهای جهان در بازی Dota 2 را در خود جای داده‌اند.

بازی فینال به صورت Best of Five انجام شد. Team Liquid با قهرمان شدن بیشترین سهم از پول جمع آوری شده یعنی 10 میلیون را کسب کرد. تیم دوم نیز میزان 16 درصد از مبلغ کل جمع شده که 22 میلیون بود را برنده شد. تیم سوم نیز سهمی 10.5 درصدی دارد. به صورت کلی به 18 تیم جایزه داده شده اما تنها یک تیم است که جام قهرمانی این مسابقات را به خانه می‌برد و آن هم تیمی جز Team Liquid نیست.

منبع

قهرمانی Team Liquid در مسابقات جهانی Dota 2 با جایزه 10 میلیون دلاری
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات