شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > مایکروسافت تغییرات بنیادی در سیستم اچیومنت ایجاد خواهد کرد
مایکروسافت تغییرات بنیادی در سیستم اچیومنت ایجاد خواهد کرد
اخبار بازی

مایکروسافت تغییرات بنیادی در سیستم اچیومنت ایجاد خواهد کرد

اچیومنت یک بخش اساسی از شالوده سیستم Xbox است و همیشه اهمیت زیادی داشته. با انجام برخی اعمال خاص در بازی شما اچیومنت آزاد می‌کنید که به میزان مشخصی به Gamerscore شما اضافه می‌کند. حال Mike Ybarra از مسئولان تیم Xbox اعلام کرده که تغییرات بنیادینی در راه سیستم اچیومنت است. او جزئیات بیشتری ارائه نداده ولی تغییرات بنیادینی در راه است تا اگر یک بازیکن تعداد زیادی بازی ندارد ولی تعداد خاصی را به صورت حرفه‌ای بازی می‌کند، از نظر اچیومنت در مضیقه نماند.

در این باره Ybarra توضیح داده که کارهای کوچک زیادی هست که می‌توان در قبال این سیستم انجام داد ولی آن‌ها تغییرات بزرگی را در ساختار این سیستم در نظر دارند تا به وجود آورند. در ادامه او مثال زده شاید یک بازیکن باشد که فقط Halo 5 را در سطح حرفه‌ای بازی می‌کند و فقط 2000 گیمراسکور داشته باشد ولی این نباید باعث شود که او در اذهان نباشد و از او قدردانی نشود. باید منتظر ماند و دید که چه بر سر سیستم اچیومنت خواهد آمد.

منبع

مایکروسافت تغییرات بنیادی در سیستم اچیومنت ایجاد خواهد کرد
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات