شما اینجا هستید: وی جی مگ > مجله بازی > گیم ایمگ

دسته‌بندی - گیم ایمگ

E3 2015 گیم ایمگ مهمترین ها

GAMEEMAG 26

با تاخیری چند روزه بالاخره بیست و ششمین شماره از گیم ایمگ حاضر شد. این شماره به مرور و بررسی کلی نمایشگاه E3 می پردازد. این نمایشگاه دو هفته پیش در Los Angles برگزار شد. . .

متن کامل
گیم ایمگ مهمترین ها

GAMEEMAG 25

بیست و پنجمین شماره از مجله گیم ایمگ آماده شد. در این شماره مثل قبل آیتمهای متنوعی وجود دراد. اخبار بازی ها ، متا مگ، تریلرهای مهم ماه، گیم سوخته و آیتمهای. . .

گیم ایمگ مهمترین ها

GAMEEMAG 24

بعد از سه سال و شاید بیشتر از سه سال خاموشی مجله گیم ایمگ، مجددا این مجله شروع به کار کرد. سه سال پیش بود که آخرین شماره از مجله تصویری گیم ایمگ منتشر شد و تا. . .

گیم ایمگ

فروش پکیج طلایی مجله

از آنجایی که بسیاری از گیمرها به اینترنت پرسرعت دسترسی ندارند، تصمیم گرفتیم تا تمامی 21 شماره ی منتشر شده از مجله ی گیم ایمگ، به علاوه ی تمام آیتم هایی که. . .

گیم ایمگ مهمترین ها

GAME EMAG : 20

در 20 مین شماره از مجله ویدئویی گیم ایمگ خواهید دید: . مصاحبه با دکتر کاردست، یکی از فعالان عرصه گیم در ایران . آیا نینتندو به منتقدین رشوه داده است؟ . نگاهی. . .

گیم ایمگ

شماره 18م مجله GAME EMAG

در 18مین شماره از مجله ویدئویی گیم ایمگ خواهید دید: . آیا God of War 3 ارزش آن همه سر و صدا را داشت؟ .  معرفی بازیهایی که در دو هفته آینده منتشر می شوند . قسمت. . .

گیم ایمگ

GAME EMAG : 17

. در 17مین شماره از مجله ویدئویی گیم ایمگ خواهید دید: – هوی رین یک فیلم است یا بازی؟ – مصاحبه با سازندگان بازی شاهزاده ایرانی: شنهای فراموش شده. . .

گیم ایمگ

GAME EMAG : 16

در 16 مین شماره از مجله ویدئویی گیم ایمگ خواهید دید: . آیتم جدیدی با نام کامینگ سون . من و سوباسا ! . تاریخچه سری بازیهای سایلنت هیل . با کامیون تان، نون حلال. . .

گیم ایمگ

GAME EMAG : 15

در 15 مین شماره از مجله ویدئویی گیم ایمگ خواهید دید: – نقد و بررسی کامل بازی METRO 2033 – مصاحبه با سازندگان بازی GOD OF WAR 3 – با JUST. . .

تبلیغات