شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > معرفی کوتاه بازی جدید سازندگان Journey
اخبار بازی

معرفی کوتاه بازی جدید سازندگان Journey

استودیوی thatgamecompany که در کارنامه خود آثاری همچون flOw، Flower و Journey را دارد، بازی جدید خود را به شکل مختصر معرفی کرد. هنوز هیچ جزییاتی از بازی مشخص نیست و thatgamecompany تنها عکس زیر را برای آن منتشر کرده.

121

جنوا چن یکی از مدیران ارشد استودیوی thatgamecompany توضیح داده که فعلا نمی‌توانیم اطلاعات چندانی را از بازی منتشر کنیم اما اگر بخواهیم آن را توصیف کنم، می‌گویم «بازی درباره بخشش». در شرایطی که به نظر می‌رسد بازی جدید thatgamecompany در سال 2017 میلادی منتشر می‌شود. سازندگان Journey‌ بعد از تکمیل ساخت این بازی و پیش از فروش بسیار خوب آن به مرز ورشکستگی رسیدند و 7 میلیون دلار بودجه را از سوی شرکت‌های سرمایه‌ای مختلف جذب کردند که احتمالا برای ساخت این بازی جدید مورد استفاده قرار گرفته. در نهایت باید توجه داشت که thatgamecompany در حال حاضر به دنبال استخدام مهندس شبکه است که می‌تواند احتمال حضور حالت آنلاین شبیه به Journey را افزایش دهد.

منبع

معرفی کوتاه بازی جدید سازندگان Journey
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات