شما اینجا هستید: وی جی مگ > مقاله > گزارش و مصاحبه > میلیاردرها وارد عرصه گیم می شوند
گزارش و مصاحبه

میلیاردرها وارد عرصه گیم می شوند

ریچارد برنسون میلیاردر انگلیسی و صاحب کمپانی Vir*gin که خود نزدیک به 400 شرکت زیرمجموعه دارد، قصد دارد وارد عرصه تجارت در زمینه بازی های ویدئویی شود. او در رتبه بندی بزرگترین میلیاردرهای دنیا رتبه ای در حدود 200 را دارد. اما یکی از پر سر و صداترین میلیاردرهاست، او جزیره بسیار زیبایی برای خود دارد، رکوردهای جهانی زیادی در زمینه مختلف ثبت کرده است و حضوری کوتاه در سریالهای مختلف از جمله Friends داشته است. خوب بیائید با هم ببینیم این میلیاردر پر سر و صدا قرار است در دنیای بازی های ویدئویی چه رکوردی را ثبت کند. مصاحبه ای که خواهید دید در برنامه ی کلیک فارسی پخش شده است.

[private_gold] [download id=”231″] [/private_gold]

[download id=”232″]

میلیاردرها وارد عرصه گیم می شوند
امتیاز شما به این پست

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

  • امیدوارم یک روز میلیونرها و میلیاردرهای ما هم در زمینه و عرصه تولید و گسترش بازیهای کامپیوتری گامی موثر برداشته و سرمایه گذاری کنند و شاهد بازیهای ایرانی با کیفیت، جذاب و قابل رقابت با بازیهای غربی، در بازار بازیهای جهان باشیم.
    به امید آن روز
    با تشکر فراوان

تبلیغات