شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > نسخه بعدی Star Wars Battlefront پاییز سال آینده منتشر می‌شود
اخبار بازی

نسخه بعدی Star Wars Battlefront پاییز سال آینده منتشر می‌شود

امروز در نشست سرمایه‌گذاران EA تایید شد که قسمت بعدی Star Wars Battlefront پاییز سال آینده منتشر می‌شود. زمانی که درباره ادامه این بازی سوال شده، رئیس بخش مالی EA بلیک یورگنسن توضیح داده که ادامه Star Wars Battlefront سال آینده در همین زمان (پاییز) توسط DICE ساخته و منتشر می‌شود.

شش ماه پیش EA اعلام کرده بود که قسمت بعدی این مجموعه احتمالا در بین آپریل تا دسامبر سال 2017 منتشر می‌شود که با اطلاعات جدید می‌توان انتظار ماه‌های نوامبر یا دسامبر را برای عرضه آن داشت. قسمت اول این مجموعه که به عنوان شروعی دوباره برای Star Wars Battlefront شناخته می‌شود، نوامبر سال 2015 برای PS4، Xbox One و کامپیوترهای شخصی منتشر شد.

EA در حال حاضر امتیاز ساخت بازی (به جز موبایل) از مجموعه Star Wars را به صورت انحصاری در اختیار دارد و عناوین مختلفی از این سری را تولید می‌کند. به جز Star Wars Battlefront که پاییز سال آینده منتشر می‌شود یک نسخه ویژه برای هدست‌های واقعیت مجازی با نام Star Wars Battlefront Rogue One: X-wing VR Mission در دست ساخت است که احتمالا همزمان با فیلم جدید Rogue One: A Star Wars Story در تاریخ 16 دسامبر (26 آذر) منتشر می‌شود. Visceral Games دیگر استودیوی EA است که شوتری سوم شخص را برای انتشار در سال 2018 آماده می‌کند و سازندگان مجموعه Titanfall در استودیوی Respawn هم مشغول به ساخت اکشن/ماجراجویی سوم شخصی بر اساس دنیای Star Wars هستند. طبق گفته یورگنسن EA از این به بعد تا 4 سال آینده، سالیانه یک بازی بر اساس Star Wars منتشر می‌کند.

 

منبع

تبلیغات