شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > نسخه PC بازی Sonic Mania با تاخیر مواجه شد
نسخه PC بازی Sonic Mania با تاخیر مواجه شد
اخبار بازی

نسخه PC بازی Sonic Mania با تاخیر مواجه شد

در حالی که تنها نزدیک به 72 ساعت به عرضه رسمی Sonic Mania باقی مانده بود مشخص شد که این بازی مورد انتظار برای پلتفرم PC با تاخیر مواجه شده است.

البته نیاز به نگرانی نیست چون این تاخیر چندان طولانی مدت نیست و گیمر‌های پلتفرم PC مجبور به تحمل دو هفته برای تجربه این بازی خواهند بود. نسخه PC بازی Sonic Mania در تاریخ 29 آگوست (7 شهریور) منتشر خواهد شد. دلیل این تاخیر از سمت سگا رفع اشکالات موجود و عرضه بازی با بهترین کیفیت عنوان شده است. در حال حاضر سگا از کیفیت نسخه PC چندان راضی نیست و به نظر این دو هفته می‌تواند برای رفع اشکالات بازی به آنها کمک کند.

بازی Sonic Mania در روز 15 آگوست(24 مرداد) برای Xbox One، PS4 و Nintendo Switch عرضه خواهد شد. نسخه PC نیز همانطور که اشاره شد در روز 29 آگوست (7 شهریور) به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

منبع

نسخه PC بازی Sonic Mania با تاخیر مواجه شد
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات