news

نظر تهیه کننده Monster Hunter در مورد قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای

نظر تهیه کننده Monster Hunter در مورد قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای

وی جی مگ: تنها چند هفته به عرضه رسمی Monster Hunter World‌ باقی مانده است. گیمر‌ها در حالی که به شدت منتظر تجربه این بازی با دوستان خود هستند نگرانی‌های در مورد استفاده از قابلیت پرداخت درون برنامه‌ای نیز وجود دارد.

به گزارش وی جی مگ،‌ تهیه کننده این سری Ryozo Tsujimoto به جزئیات بسیار دقیق در مورد پرداخت درون‌برنامه‌ای با Trusted Reviews‌صحبت کرده است. او در این مصاحبه گفت:« این بازی، یک اثر Co-op است که گیمر می‌تواند با ملحق شدن به گروه‌های تا چهار نفره به بازی بپردازد. به نظر ما وقتی تعادل درست می‌شود که هر چهار گیمر با سرعتی شبیه یه یکدیگر پیشرفت کنند. اگر زمانی یک گیمر حس کند که برای به دست آوردن یک اسلحه تلاش کرده و گیمر دیگر صرفا آن را خریده، اینجاست که مشکل به وجود می‌آید.»

او در ادامه گفت:«این نکته باعث می‌شود که گیمر آیتم‌هایی را به دست آورد که برای آنها تلاشی صورت نداده است و ما دوست نداریم از این سیستم در بازی خودمان استفاده کنیم. ما هیچ برنامه‌ای برای انجام اینکار نداریم. هیچ مکانیزمی برای خرید لوت باکس و دسترسی به آیتم‌های بسیار قوی در بازی طراحی نشده است. تمام چیز‌هایی که برای بازی طراحی شدند صرفا حالتی تزئینی دارند و تاثیری روی گیم‌پلی حتی به کوچکترین حالت ممکن نخواهند گذاشت.»

منبع

جواد محسنی

سردبیر بخش خبر وبسایت VGMAG

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات