شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > تریلر: هفته آینده اولین DLC رایگان Gears of War 4 را تجربه کنید
اخبار بازی تریلر

تریلر: هفته آینده اولین DLC رایگان Gears of War 4 را تجربه کنید

jd_fenix_cuchillo_de_combate

مایکروسافت تایید کرد که اولین DLC رایگان Gears of War 4 که مربوط به بخش چند نفره می‌شود در تاریخ 1 نوامبر (11 آبان) برای دارندگان Season Pass و در تاریخ 8 نوامبر‌ (18 آبان) برای کاربرهای معمولی منتشر می‌شود. این بسته قابل دانلود حاوی دو نقشه Checkout و Drydock است که طرفداران بسیاری در بسته Gears of War Legacy Maps پیدا کرده بودند. هردوی این نقشه‌ها پیش‌تر از این در Gears of War 3 با تفاوت اندکی موجود بودند.

Checkout در اصل محیط زندگی کول را 25 سال بعد از اتفاقات قسمت سوم این مجموعه به نمایش در می‌آورد. حالا سوپرمارکت‌های این منطقه عملا توسط گیاه‌ها پوشیده شده است. در مقابل Drydock کاملا تبدیل به خرابه شده. هر دوی این نقشه‌ها از حالت‌های مختلف بخش چند نفره آنلاین و Horde پشتیبانی می‌کنند.

طبق اعلام قبلی مایکروسافت Gears of War 4 در مجموع 24 نقشه جدید را دریافت می‌کند که هرماه دوتای آنها معرفی می‌شوند. در ادامه می‌‌توانید ویدئو معرفی هر کدام از نقشه‌ها را مشاهده کنید:

ویدئو معرفی نقشه Checkout :

ویدئو معرفی نقشه Drydock:
تریلر: هفته آینده اولین DLC رایگان Gears of War 4 را تجربه کنید
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات