شما اینجا هستید: وی جی مگ > بازی ایرانی > پادکست تحلیلی چالش: قسمت پنجم
پادکست تحلیلی چالش
بازی ایرانی پادکست

پادکست تحلیلی چالش: قسمت پنجم

پادکست تحلیلی چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد.این پادکست دو هفته یکبار پخش می شود.

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد.
این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.
لطفا از طریق ایمیل رسمی برنامه به آدرس chalesh [-a-t-] gameemag.ir در ارتباط باشید و سوالات و موضوعاتی که دوست دارید در حوزه بازی های رایانه به پاسخ آن ها دست یابید، مطرح نمایید.

در این قسمت پادکست تحلیلی چالش، به سراغ میثم قربانی، کسری کریمی طار و محمدطالبیان از منتقدان و روزنامه نگاران حوزه بازی های رایانه ای رفته ایم و در خصوص وضعیت بازیسازی در کشور صحبت کرده ایم.آیا صنعت بازی سازی در کشور روند مناسبی را طی کرده است؟ رکورد در بازیسازی کشور به چه دلایلی بوده است و راه خروج از این وضعیت چیست؟ بازی های ایرانی با دید مناسبی تولید می شود؟ و… سوالاتی که در این قسمت سعی در پاسخ این دست سوالات داریم. نکته مهم در این قسمت، ارایه نکات مهمی در بهبود وضعیت فعلی صنعت بازی های رایانه ای در کشور است .

به شدت به شما پیشنهاد می کنم این مصاحبه جذاب را گوش دهید و لذت ببرید.

 پادکست تحلیلی چالش قسمت پنجم

دانلود

14 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات