شما اینجا هستید: وی جی مگ > پادکست > وی جی کست

دسته‌بندی - وی جی کست

پادکست حرفه ای وی جی کست – یک پادکست برای حرفه ای ها که هر هفته از سایت وی جی مگ منتشر می شود. این پادکست رویکردی کاملا حرفه ای دارد و علاوه بر آف تاپیک به صورت کاملا حرفه ای به بررسی بازیها و حواشی آنها می پردازد.

وی جی کست

قسمت 51 پادکست VGCAST

قسمت 51 پادکست VGCAST در سه بخش آماده شده. همچون هفته گذشته در ابتدا به سراغ آف‌تاپیک رفته و به موضوعات مختلفی پرداخته‌ایم که شاید لزوما به صنعت بازی ارتباط پیدا نکنند. . .

متن کامل
وی جی کست

قسمت 50 پادکست VGCAST

قسمت 50 پادکست VGCAST در سه بخش آماده شده. همچون هفته گذشته در ابتدا به سراغ آف‌تاپیک رفته و به موضوعات مختلفی پرداخته‌ایم که شاید لزوما به صنعت بازی ارتباط. . .

وی جی کست

قسمت 49 پادکست VGCAST

قسمت 49 پادکست VGCAST در سه بخش آماده شده. همچون هفته گذشته در ابتدا به سراغ آف‌تاپیک رفته و به موضوعات مختلفی پرداخته‌ایم که شاید لزوما به صنعت بازی ارتباط. . .

وی جی کست

قسمت 48 پادکست VGCAST

وی جی مگ: در قسمت 48 پادکست VGCAST با مهمان برنامه درباره نحوه ایجاد تغییرات گیم‌پلی و داستان God of War صحبت کرده‌ایم. اینکه چگونه قسمت‌های پیشین توسعه پیدا. . .

وی جی کست

قسمت 46 پادکست VGCAST

قسمت 46 پادکست VGCAST در چهار بخش آماده شده. همچون هفته گذشته در ابتدا به سراغ آف‌تاپیک رفته و به موضوعات مختلفی پرداخته‌ایم که شاید لزوما به صنعت بازی ارتباط. . .

وی جی کست

قسمت 45 پادکست VGCAST

قسمت 45 پادکست VGCAST  میزبان بخش جدیدی است. در این شماره از پادکست قسمتی را تحت عنوان آف‌تاپیک معرفی کرده و در آن درباره مباحثی صحبت کرده‌ایم که لزوما ارتباطی. . .

وی جی کست

قسمت 44 پادکست VGCAST

در قسمت 44 پادکست VGCAST  ابتدا به بررسی وضعیت بازی‌های انحصاری سونی و PS4 تا انتهای نسل فعلی پرداخته‌ایم. معمولا سونی در یک یا دو سال انتهای هر نسل تعداد. . .

وی جی کست

قسمت 43 پادکست VGCAST

در قسمت 43 پادکست VGCAST  ابتدا به بهانه عرضه Age of Empires: Definitive Edition به سراغ ژانر استراتژی همزمان (RTS) یا همان Real Time Strategy رفته‌ایم و. . .

وی جی کست

قسمت 42 پادکست VGCAST

در قسمت 42 پادکست VGCAST  ابتدا به بهانه تاخیر دوباره در عرضه Red Dead Redemption 2 خواسته‌های گیمرها از این ساخته جدید استودیو راکستار را مرور کرده‌ایم. در. . .

وی جی کست

قسمت 41 پادکست VGCAST

در قسمت 41 پادکست VGCAST  ابتدا با در نظر گرفتن پیشنهادات شما سعی کرده‌ایم قسمت‌های قدیمی مجموعه Diablo را مورد بررسی قرار داده و به داستان آنها بپردازیم. برای. . .

وی جی کست

قسمت 40 پادکست VGCAST

در قسمت 40 پادکست VGCAST  ابتدا پرونده ساخت و کنسل شدن Black 2 را مرور کرده‌ایم. قسمت دوم یکی از محبوب‌ترین شوترهای اول شخص دو نسل پیش که هیچ‌وقت ساخته نشد. با. . .

وی جی کست

قسمت 39 پادکست VGCAST

در قسمت 39 پادکست VGCAST  ابتدا بدترین‌های سال 2017 را مرور کرده‌ایم. از بدترین ناشر صنعت بازی گرفته تا بدترین بازی و اتفاقی که در 12 ماه گذشته رخ داده است. در. . .

وی جی کست

قسمت 38 پادکست VGCAST

در قسمت 38 پادکست VGCAST  ابتدا سه بازی عرضه شده در انتهای سال گذشته میلادی یعنی Assassin’s Creed Origins، Call of Duty WW2 و Star Wars Battlefront 2 را. . .

تبلیغات