شما اینجا هستید: وی جی مگ > بازی ایرانی > پادکست تحلیلی چالش قسمت چهارم
پادکست تحلیلی چالش قسمت 4
پادکست تحلیلی چالش قسمت 4
بازی ایرانی پادکست

پادکست تحلیلی چالش قسمت چهارم

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد. این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.

برنامه چالش برنامه ای صوتی است، که به چالش های بازیسازی در ایران و سایر نقاط جهان به صورت کاملا علمی پاسخ می دهد.
این پادکست به صورت دو هفته یکبار به چالش های مهم بازیسازی در ایران و خارج از ایران می پردازد. آیا دوست دارید وارد یکی از بخش های اقتصاد بازی های رایانه ای در سطح جهان شوید؟پس دیگر وقت آن رسیده است که دیدمان را به این حوزه عوض کنیم و تنها از بازی های رایانه ای لذت نبریم ، بلکه یکی از تاثیر گذاران این صنعت در جهان شویم.
لطفا از طریق ایمیل رسمی برنامه به آدرس chalesh [-a-t-] gameemag.ir در ارتباط باشید و سوالات و موضوعاتی که دوست دارید در حوزه بازی های رایانه به پاسخ آن ها دست یابید، مطرح نمایید.

در این قسمت به سراغ یکی از بازیسازان قدیمی و جزو نسل اول بازیسازی کشور، فرشاد صمیمی رفته ایم و در خصوص روند بازیسازی کشور، باید های و نباید های بازیسازی و همچنین نحوه تعامل بازیسازان با پابلیشرهای خارجی و محصولات بازیسازانی همچون امیرحسین فصیحی و ابراهیم مسجدیان و… بحث و تبادل نظر کرده ایم.

به شدت به شما پیشنهاد می کنم این مصاحبه جذاب را گوش دهید و لذت ببرید.

در این قسمت خواهید شنید:

فرشاد صمیمی از چه سنی و با چه سخت افزاری بازیسازی را شروع کرد

zx spectrum

عکسی از افتخارات و جوایز فرشاد صمیمی :

افتخارات فرشاد صمیمی

مروری بربازی های ساخته شده فرشاد صمیمی:

 افسانه نوروز

بازی در حال ساخت اتانا و توضیحات کاملی در خصوص این بازی:

در انتها عکس سلفی بنده با فرشاد صمیمی عزیز:

عکس سلفی با فرشاد صمیمی

دانلود

9 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات