شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > کلاس نکرومنسر به Diablo 3 اضافه می‌شود
اخبار بازی

کلاس نکرومنسر به Diablo 3 اضافه می‌شود

شب گذشته طرحی از سرور Blizzard Gear لو رفت که به احتمال فراوان نشانه دیگری از حضور کلاس نکرومنسر در Diablo 3 است. در این تصویر دو شخصیت مذکر و مونث به نمایش در آمده‌اند که شباهت بسیاری به کلاس Necromancer دارند. در آدرس اینترنتی این عکس که البته به صورت توسط بلیزارد حذف شده، کلمه Necromancer دیده شده و کاربرها احتمال معرفی کلاس جدید برای سومین قسمت از Diablo را بالاتر از هر چیزی می‌دانند.

در بخشی از طرح لو رفته حتی می‌توان نام طراح ارشد بلیزارد جان مولر را دید. Necromancer یکی از کلاس‌هایی بود که در Diablo 2 حضور داشت اما با توجه به توضیحات ارائه شده به خاطر حضور کلاس Witch Doctor در Diablo 3 جایی نداشت. بلیزارد مدت‌ها پیش اعلام کرده بود که سومین قسمت از این مجموعه دارای دو بسته اضافه شونده است که فعلا تنها یکی از آنها عرضه شده.

جدای از این موضوع چند هفته پیش شایعاتی درباره معرفی Diablo 4 در نمایشگاه بلیزکان هم مطرح شد. باید دید این نمایشگاه که در عصر جمعه این هفته شروع می‌شود، میزبان چه خبرهایی است.

i-img
تصویر لو رفته از سرور بلیزارد

 

منبع

کلاس نکرومنسر به Diablo 3 اضافه می‌شود
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات