شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > Diablo 4 در نمایشگاه BlizzCon امسال معرفی می‌شود؟
اخبار بازی

Diablo 4 در نمایشگاه BlizzCon امسال معرفی می‌شود؟

هنوز هیچ اطلاعات رسمی از سوی شرکت Blizzard درباره معرفی Diablo 4 به صورت رسمی منتشر نشده اما بعضی طرفداران این مجموعه اعتقاد دارند که با وجود نشانه های جدیدی که BlizzCon  به دست آمده احتمال معرفی قسمت چهارم Diablo وجود دارد. کمتر از یک ماه تا برگزاری BlizzCon امسال باقی مانده و در حال حاضر امکان خرید بلیط‌ های آن وجود دارد. نکته قابل توجه این است که خریداران آنلاین بلیط BlizzCon می توانند بسته تبلیغاتی را با قیمت 35 دلار تهیه کنند که در چهار طرف آن کلمه Die چاپ شده است. بسیاری اعتقاد دارند که حضور چهار کلمه Die نشان از معرفی Diablo 4 در این نمایشگاه دارد.

البته در این بین فرضیه‌های دیگری هم وجود دارد که با توجه به آنها می توان نتیجه گرفت، این بازی در 4 نوامبر همزمان با برگزاری BlizzCon معرفی می‌شود. از سویی دیوید برویک که پیش‌تر از این در تیم تولیدکننده دیابلو حضور داشته و به تازگی در نقش مشاور به استودیوی سازنده این بازی پیوسته، چند روز پیش توئیتی را منتشر کرده بود که می توان از آن نتیجه گرفت، بلیزارد مشغول ساخت قسمت جدیدی از Diablo است. با وجود شایعات اخیر برخی منابع خبری اعتقاد دارند که اگر خبری از دیابلو در BlizzCon امسال منتشر شود، به احتمال فراوان مربوط به بسته الحاقی جدید قسمت سوم آن است. پیش از این بلیزارد اعلام کرده بود که Diablo 3 دارای دو بسته الحاقی است که تاکنون یکی از آنها منتشر شده است.

 

منبع

Diablo 4 در نمایشگاه BlizzCon امسال معرفی می‌شود؟
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات