شما اینجا هستید: وی جی مگ > مجله بازی > زیرخاکی

دسته‌بندی - زیرخاکی

در این بخش مروری خواهیم داشت به بازی هایی که روزی روزگاری در صدر اخبار بوده اند و گذشت زمان آنها را از یادها برده است. زیر خاکی نام این دسته است که ارزش این بازی را بیشتر از گذشته برای گیمر های نسل جدید مشخص می سازد.

زیرخاکی

زیرخاکی – Assassin’s Creed

بیش از یک دهه از عرضه نسخه اول مجموعه بازی Assassin’s Creed می‌گذرد و کمپانی Ubisoft انتشار نسخه‌های مختلف این سری را به شکل مرتب دنبال می‌کند. در شرایطی که بسیاری. . .

متن کامل
زیرخاکی

زیرخاکی – Mercenaries 2: World in Flames

در دورانی که بازی‌های Open World با وسعت امروزی پیش روی گیمرها قرار نمی‌گرفتند و محدودیت‌های بسیاری داشتند یکی از معدود آثاری که سعی کرد تخریب‌پذیری را با شکل. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Darksiders

زمان زیادی از انتشار بازی Darksiders 3 نمی‌گذرد و به همین واسطه تصمیم گرفتیم در این قسمت از آیتم زیرخاکی یا همان رترو به سراغ قسمت اول مجموعه بازی Darksiders. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Genji: Days of the Blade

بعد از مدتها با یکی از آیتمهای قدیمی سایت برگشتیم. آیتم زیر خاکی که به Retro هم معروف هست. در این آیتم به مانند گذشته قصد داریم در مورد یک بازی قدیمی و فراموش. . .

زیرخاکی

Batman Arkham Origins

Batman Arkham Origins سومین عنوان از سری بازی بتمن بعد از Arkham Asylum و Arkham City بود که داستان این بازی به چندین ماه قبل از عناوین گذشته خود بر می گردد. . .

تبلیغات