شما اینجا هستید: وی جی مگ > مجله بازی > زیرخاکی > زیرخاکی | Infamous
زیرخاکی

زیرخاکی | Infamous


تقریبا 10 سال از عرضه نسخه اولیه بازی Infamous گذشته است. این بازی در سال 2009 برای PS3 عرضه شد و جزو بازی های اختصاصی این کنسول بود. این بازی توسط کمپانی بازی سازی Sucker Punch Productions ساخته شد که بعد از  این نسخه و در ادامه نیز 4 نسخه دیگر از این بازی ساخته شدند که تمامی آنها برای کنسولهای Playstation منتشر شدند. در این قسمت از زیر خاکی نگاهی داشته ایم به اولین قسمت از بازی Infamous رفته ایم و نگاهی داشته ایم به این بازی جذاب اختصاصی.

یکی از بازیهایی که شما در انتهای بازی میتوانید هم در جبهه خوبها قرار بگیرید و هم در جبهه بدها همین بازی Infamous است. چالشی که از ابتدای بازی تا انتهای بازی با آن درگیر هستید و می توانید دو پایان متفاوت را در این بازی تجربه کنید. سیستم فایتینگ این بازی در زمان عرضه با بازخوردهای متفاوتی روبرو شد و نقدهای متفاوتی نیز از این بازی منتشر شد. متای این بازی 85 است و جزو بازهای خوب کنسول PS3 محسوب میشود.

همراه وی جی مگ باشید با نگاهی کوتاه به بازی Infamous.

 


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

زیرخاکی | Infamous
5 (100%) 9 votes

۱۸ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات