ویدئوهای کاربران

خاطرات یک بازی : Assassin’s Creed

در این ویدئو سعی داریم قسمت هایی از مراحل تمام سری بزرگ Assassin’s Creed را به نمایش در آوریم. سری مجموعه بازی های Assassin’s Creed یکی از بهترین بازی هایی بوده است که کمتر گیمری پیدا می شود که این مجموعه زیبا را یا حداقل یک نسخه از آن را بازی نکرده باشد. همان طور که می دانید چندی پیش نسخه ی سوم این مجموعه نیز منتشر شد و با سر و صدای زیادی وارد بازار های جهان گردید و فروش خیلی خوبی هم نیز داشت. همان طور که شرکت Ubisoft گفته است، ممکن است این سری بازی تا دو رقمی شدن هم برسد. پس به کسانی که این بازی را انجام نداده اند، پیشنهاد می کنیم که ، بازی را تهیه کرده و تمام این سری مجموعه را بازی کنند و اطلاعاتی از داستان آن ها بدست آورند.

 لینک دانلود HQ

لینک دانلود LQ

ارسال شده توسط : ابوالفضل دهقان پیر

 

ویدیو های ارسالی کاربران

11 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

 • عرفان سکاکی

  ویدئو برای یه کاربر تازه وارد خیلی خوب بود. آقایون، عزیزان، برادران من لطفاً ایرادهای الکی نگیرید. هر کسی از یه جایی شروع میکنه و به یه جایی میرسه. اگر الان می بینید یه کسی مثل من ۴۰ – ۵۰ تا آیتم درست کرده دلیل نمیشه که از اول عالی کار کرده است. آدم کم کم و آهسته کار با نرم افزار و ساخت ویدئو با کیفیت خوب رو یاد میگیره. خواهشاً اگر دوست دارید ایرادی بگیرید، اول خودتون یه ویدئو بسازید بعد ببینید چه ایراداتی در اون پیدا میشه بعد بیاید اینجوری پست بدید.
  ….
  این آیتم اولین کار این دوستمون است. پس به آیتمی که واسش وقت گذاشته و درست کرده ارزش قائل شوید.

  اول اینکه از همه دوستان که نظر دادن تشکر میکنیم.
  ببین عرفان جان کسی از کار فنی ایشون ایراد نگرفته.
  مساله اینه که این ویدیو چیزی برای اطلاع رسانی و یا عرضه و یا سرگرمی نداره.
  دقیقا دلیل اینکه این ویدیو تایید شد همین بود که برای ارسال کننده که اولین و یا دومین کارشون هست یه تشویقی باشه تا به کارشون ادامه بدن.
  مطمئن باشید اگر باز هم ویدیویی با همین کیفیت و در همین حد و اندازه ارسال بشه دیگه تایید نمیشه.
  دوستان حق دارن که به محتوا انتقاد میکنن.
  البته انتقاد با توهین تفاوت داره.

  نباید از اینکه دیگران به کار ادم انتقاد میکنن ناراحت شد.
  شما هم خودت رو بزار جای شخصی که دانلود میکنه.چند تکه تریلر از یک مجموعه بازی و چند تکع گیم پلی به هم وصل شدن و با یک موسیقی پخش میشن.
  شاید تدوین و مسائل فنی ش کار زیادی برده باشه برای یک تازه کار ولی بیننده رو اصلا جذب نمیکنه و تقریبا هیچ معنی ای نداره.

  باز هم ممنون از همه دوستان.

 • ویدئو برای یه کاربر تازه وارد خیلی خوب بود. آقایون، عزیزان، برادران من لطفاً ایرادهای الکی نگیرید. هر کسی از یه جایی شروع میکنه و به یه جایی میرسه. اگر الان می بینید یه کسی مثل من 40 – 50 تا آیتم درست کرده دلیل نمیشه که از اول عالی کار کرده است. آدم کم کم و آهسته کار با نرم افزار و ساخت ویدئو با کیفیت خوب رو یاد میگیره. خواهشاً اگر دوست دارید ایرادی بگیرید، اول خودتون یه ویدئو بسازید بعد ببینید چه ایراداتی در اون پیدا میشه بعد بیاید اینجوری پست بدید.
  ….
  این آیتم اولین کار این دوستمون است. پس به آیتمی که واسش وقت گذاشته و درست کرده ارزش قائل شوید.

 • با سلام به همه دست اندر کاران game ema
  یادش بخیر اون زمان با الطایر بودیم و حالا با کی ولی الطایر از نسل خودمون بود اتزیو وکانر دیگه نه .خلاصه یادش بخیر دوباره ما رو به یاد گذشته ها انداختین ممنونم از زحماتتون

تبلیغات