شما اینجا هستید: وی جی مگ > بازی ایرانی > مصاحبه با سازندگان بازی میرمهنا : قسمت ۲
بازی ایرانی گزارش و مصاحبه

مصاحبه با سازندگان بازی میرمهنا : قسمت ۲

در این قسمت از مصاحبه با عوامل سازنده ی بازی “میرمهنا”، با آقای “رضا صاحبکاران” یکی از برنامه نویسان گروه، آشنا می شوید. همچنین می توانید اطلاعات بسیار جالبی درباره نحوه عملکرد هوش مصنوعی دشمنان و همراهان شخصیت اصلی بازی کسب کنید. آیا هوش مصنوعی یاران شما در بازی میرمهنا می تواند به پای Sheva در بازی Resident Evil 5 برسد؟ آیا گیر افتادن کاراکتر اصلی بازی در در و دیوارها، فقط در بازی های ایرانی اتفاق می افتد؟ چه چاره ای برای حل این مشکل در بازی میرمهنا اندیشیده شده است؟

با ما همراه باشید تا جواب این سوالها را بیابید. همچنین مشاهده ی این سری مصاحبه ها را به بازی سازان عزیز کشورمان شدیدا توصیه می نمائیم.

[private_gold] [download id=”217″] [/private_gold]

[download id=”216″]

مصاحبه با سازندگان بازی میرمهنا : قسمت ۲
امتیاز شما به این پست

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات