شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > Nintendo Switch و واقعیت مجازی؛ شاید ولی نه به این زودی‌ها
اخبار بازی

Nintendo Switch و واقعیت مجازی؛ شاید ولی نه به این زودی‌ها

تصور قرار گرفتن Nintendo Switch‌ روی یک هدست واقعیت مجازی (چیزی شبیه به Gear VR سامسونگ) عجیب نیست اما نینتندو فعلا اعلام کرده و هیچ اطلاعات فنی دیگری را تا ماه ژانویه سال آینده میلادی در اختیار رسانه‌ها قرار نمی‌دهد. با این وجود مصاحبه اخیر تاتسومی کیمیشیما مدیرعامل نینتندو با بلومبرگ فرضیه‌هایی را در این زمینه به وجود آورده است.

کیمیشیما در بخشی از مصاحبه خود به این نکته اشاره کرده که «اگر بپرسید که در آینده آیا Nintendo Switch با واقعیت مجازی همراه می‌شود، نمی‌توانم نه بگویم. اینکه چه‌طور کنسول جدیدمان از واقعیت مجازی استفاده می‌کند،‌ مسئله‌ای است که باید آزمایش شده و در نهایت راهی برای آن انتخاب کنیم. با این وجود نمی‌توانم علاقه خود را به این موضوع انکار کنم. واقعیت مجازی راه جدیدی از تجربه بازی‌های ویدئویی را معرفی کرده و مطمئنا به آن فکر می‌کنیم. تنها چیزی که در این میان وجود دارد، مسائل فنی است که به نوع بازی‌ها و نرم‌افزاری که در اختیار داریم ارتباط پیدا می‌کند.»

با توجه به مصاحبه مدیرعامل نینتندو می‌توان نتیجه گرفت که آنها شاید این مسئله را در معرفی Nintendo Switch به نمایش در نیاورده باشند اما آن را از توجه خود نیز خارج نکرده‌اند. مطمئنا کمپانی که سال‌ها پیش تجربه با Virtual Boy در این زمینه تجربه ناموفقی داشته کمی صبر می‌کند و بازار را بررسی می‌کند تا تصمیم نهایی خود را بگیرد. کافیست Playstation VR به موفقیت خوبی دست پیدا کند تا در ادامه شاهد حضور واقعیت مجازی در کنار کنسول جدید نینتندو باشیم.

 

منبع

Nintendo Switch و واقعیت مجازی؛ شاید ولی نه به این زودی‌ها
امتیاز شما به این پست
برچسب‌ها

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات