تریلر گزارش و مصاحبه

OUYA

دنیای کنسولهای بازی بسیار بی رحم و سر سخت است البته برای سازندگان کنسولها . چه بسیار کنسولهایی که بنیانگذار سبکهای جدید و یا شروع کننده تکنولوژی های جدید بوده اند همانند DreamCast ، ولی به خاطر سیاستهای غلط و یا آینده نگری های اشتباه مدیران از بین رفته اند. در حال حاضر کنسولی در دست طراحی و ساخت و تولید می باشد که قرار است در میان غولهای این صنعت یعنی Nintendo , Sony و Microsoft عرضه اندام کند. البته رویکرد فکری و پس زمینه ذهنی سازندگان این کنسول بسیار متفاوت از دو کمپانی سونی و مایکروسافت است و در واقع بیشتر از راز موفقیت نینتندو یعنی ” راه استفاده از بازی های Casual و مخاطب عام ” بهره می برد. کنسول جدید بر پایه آندروید بنا می شود و قرار است راحت بازی کردن را برای دارندگان آن فراهم آورد. با توجه به اینکه آندروید به سرعت در حال تبدیل شدن به غولی بزرگ می باشد ، در صورت تکمیل شدن این پروژه و ساخت این کنسول باید منتظر رقیبی بسیار خطرناک و جدی و بدون هیچ رحمی برای کنسولهای جدید باشیم. رقیبی که اهداف آن سنی برای جذب مشتری نمی شناسد و خود این امر برگ برنده این کنسول خواهد بود.

[download id=”1400″]

 

 

ميثم قربانی - Maysam Ghorbani

مدیر سایت VGMAG

10 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

 • امیدوارم دوستان برنامه های گوگل رو در زمینه آندروید پیگیری کنن اگر برید دنبالش به چیزای جالبی میرسید مثلا استفاده از آندروید برای کار های وزنامه از قبیل درست کردن صبحونه و … و کنترل کصرف برق و از این دست مسائل گوگل واقعا برنام های جالبی برای روبات سبز رنگ دوست داشتنیش داره من به شخصه طرفدار پر و پا قرص آندروید هستم ای پروژه هم باید چیز جالبی از آب دراد

 • ولی به یه چیزی دقت کردین؟
  این که همه ی کنسول ها در ساخت کنترل از روی کنترل پلی استیشن کپی میزنن؟
  فقط جای دکمه هاش عوض میشه.:دی
  یا مثلا این که میشه کنسول رو به 2 حالت عمودی و افقی قرار داد.
  من همیشه طرفدار کنسول های شرکت سونی هستم و خواهم بود.
  چون هیچ وقت طرحی رو نمی دزده.

  • آقا سینای گل
   من هم خودم دسته های ps3 رو بیشتر دوست ارم ولی لازمه که بدونید دسته های همه کنسولهای سونی از یک دسته پروتوتایپ متعلق به شرکت ایمرژن کپی برداری شده .ایمرژن چندین سال پیش برای کنسول ps1 سونی طرحی رو میفرسته به شرکت سونی و اونها اون رو رد میکنن و بعد از تولید ps1 دسته هاش با تغییرات بسیار کمی از طرح ایمرژن تولید میشه.این شرکت چند سال پیش یک شکایت بلند بالا از سونی کرد و تونست غرامتش رو هم بگیره و سونی هم محکوم شد.

 • خیلی خیلی عالیه
  من که خیلی خوشم اومد
  معمولا هر چی که پیشرفتش دست یوزر باشه و متن باز باشه خیلی خیلی سریع پیشرفت میکنه
  اینکه اندروید رو انتخاب کردن عالیه چون راحت میشه براش بازی ساخت
  خیلی خیلی ممنون

  • دقیقا همینطوره.
   شما تصور کن که بازی سازی و به راحتی برای آندروید میتونی برنامه و بازی بنویسی.بعد یه بازی مینویسی و براحتی روی کنسول تست میکنی و تمام باگهاش رو در میاری و اگر خواستی میزاری برای فروش.
   این ایده وحشتناک عالیه.
   اگر این پروژه عملی بشه فکر کنم نصف دنیای ایندی میرن روی این پروژه.
   قدرت این پروژه غیر قابل تصوره.
   به سرعت میتونه بازار رو قبضه کنه.

تبلیغات