news

Pachter از قیمت کنسول های نسل بعد سخن می گوید

gameemag
gameemag

Michael Pachter تحلیل گر معروف دنیای گیم پیش بینی کرده که قیمت کنسول های نسل بعد { XBOX ONE و PS4 } در هنگام عرضه به ترتیب 399 و 349 دلار خواهد بود.

با توجه به گزارش GI.biz جناب آقای Michael Pachter امروز پیش بینی های خود را قبل از E3 آغاز کرد. این تحلیلگر در مرحله ی اول پیش بینی خود هزینه ی ساخت هر کنسول را بررسی کرد و گفت هزینه ی ساخت کنسول های XBOX ONE و PS4 به ترتیب 325 و 275 دلار بوده است.

Pachter افزود: هنوز هم ممکن است مایکروسافت یک مدل ارزانتر از کنسول خود به هزینه ی 299 دلار به اشتراک بگذارد.

Pachter افزود: تماشای تلویزیون به طور زنده از طریق کابل مخابراتی یا ماهواره ای در XBOX ONE می تواند به راحتی جلب توجه کند و گیمر های زیادی را به خود جذب کند. اتصال دائم به اینترنت در XBOX ONE یک ابزار احتمالی است و برای انجام این کار به یک پهنای باند لازم است، این موضوع نشان می دهد که ISP ها در این کنسول ممکن است انگیزه ای برای ارائه ی یک کمک مالی باشند.

علاوه بر این مایکروسافت می تواند کمک مالی در XBOX ONE را از طریق پیش پرداخت Xbox Live Gold انجام دهد و یا با قابلیت های Skype از مشتریان و کاربران خود هزینه ای را دریافت کند. سونی نیز می تواند از طریق پیش پرداخت شبکه ی PlayStation از کاربران خود و دارندگان PS4 هزینه ای را دریافت کند.

به نظر شما پیش بینی Michael Pachter به حقیقت می پیوندد یا فقط یک پیش بینی ساده است؟

تبلیغات