شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > Project Cars رایگان را با واقعیت مجازی تجربه کنید
Project Cars رایگان
اخبار بازی

Project Cars رایگان را با واقعیت مجازی تجربه کنید

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های گیمرها برای استفاده از هدست‌های واقعیت مجازی قیمت بالای آنها و البته تهیه بازی‌های جداگانه است که خود هزینه دیگری را به همراه دارد. خوشبختانه به نظر می‌رسد که سازندگان بازی موفق Project Cars از این موضوع باخبر بوده و تصمیم گرفته‌اند که به مدت یک هفته نسخه  Project Cars: Pagani Edition که از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کند را به صورت رایگان در اختیار گیمرها قرار دهند.

همان طور که از نام این نسخه مشخص شد، مخاطب تنها به 5 خودروی شرکت ایتالیایی پاگانی دسترسی دارد و می‌تواند انواع مختلف مسابقه‌ها را در سه مسیر موجود تجربه کند. طبق اطلاعات رسمی این نسخه از بازی فعلا تنها از هدست‌های واقعیت مجازی Oculus Rift و HTC Vive پشتیبانی می‌کند.

Project Cars رایگان را با واقعیت مجازی تجربه کنید

منبع

Project Cars رایگان را با واقعیت مجازی تجربه کنید
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات