شما اینجا هستید: وی جی مگ > مجله بازی > Top Ten > Top Ten Episode 5 – Best Microsoft Exclusive Games
Top Ten مهمترین ها

Top Ten Episode 5 – Best Microsoft Exclusive Games


همیشه وضعیت بازی‌های انحصاری مایکروسافت در طول تاریخ به این شکلی که امروز می‌بینیم نبوده و هرچند همواره خانواده Xbox از دید تنوع بازی ضعف‌های بسیاری را احساس می‌کردند اما به خصوص در گذشته از دید کیفیت میزبان تعدادی از بهترین بازی‌های تاریخ بوده‌اند. با توجه به اینکه در قسمت‌های گذشته Top 10 به بررسی بهترین بازی‌های انحصاری سونی پرداخته‌ بودیم اینبار به سراغ Best Microsoft Exclusive Games رفته‌ایم و نگاهی داشته‌ایم به بهترین بازی‌هایی که تاکنون برای پلتفرم‌های مختلف خانواده Xbox منتشر شده‌اند و هرکدام مخاطب‌های بسیاری را به خود اختصاص داده‌اند.

هرچند انحصاری‌های اخیر مایکروسافت همچون بازی State of Decay 2 یا Sea of Thieves از دید عملکرد کیفی ناامیدکننده ظاهر شده‌اند اما در گذشته با نگاهی به سابقه مجموعه‌هایی همچون Forza Motorsports یا Halo می‌توان به آثاری رسید که نه تنها از دید کیفی در سطح بسیاری بالایی قرار داشته‌اند بلکه توانسته‌اند مخاطب‌ها و طرفداران خود را نیز راضی کنند.

از دو نسل پیش و با معرفی Xbox، مایکروسافت به صورت رسمی وارد صنعت بازی شد و با وجود عملکرد قابل قبول در نسل گذشته اما اینبار و در رقابت Xbox One و PS4 فعلا از رقیب ژاپنی خود عقب افتاده و بعید است که تا انتهای نسل تغییری در این وضعیت ایجاد کند. آنها از همین حالا به فکر ساخت کنسول بعدی خود هستند و باید که از دید نرم‌افزار چه شرایطی را برای پلتفرم آینده خود رقم می‌زنند. در نهایت باید به این نکته توجه کرد که رده‌بندی شکل گرفته براساس نمرات وبسایت Metacritic است و سعی کرده‌ایم تنها به سراغ بازی‌هایی در این ویدئو برویم که هیچگاه برای پلتفرم‌های دیگر منتشر نشده یا نهایتا نسخه‌ای تغییر یافته از آنها در جای دیگری یافت می‌شود. بازی‌هایی که در گذشته بسیاری را به سمت پلتفرم‌های مایکروسافت کشانده بودند. شما را به دیدن Best Microsoft Exclusive Games دعوت می کنیم.


دانلود 1080P

در یوتیوب تماشا کنید

Top Ten Episode 5 – Best Microsoft Exclusive Games
امتیاز شما به این پست

5 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات