شما اینجا هستید: وی جی مگ > پیش نمایش > اولین نگاه > اولین نگاه بر بازی Uncharted : 2
اولین نگاه

اولین نگاه بر بازی Uncharted : 2

تا حالا شده، بازیی رو به خاطر کمبود وقت، مشکلات یا هر دلیل دیگه ای نتونید تا آخرش رو بازی کنید و دوست داشته باشید پایان اون رو ببینید؟ اگر جوابتون مثبته، این بخش جدید از مجله، با عنوان “آخر بازی” میتونه براتون جالب باشه.  در اولین قسمت از این آیتم هم به سراغ بازی Uncharted 2 یا به قول بعضی ها “جزیره ناشناخته 2” * رفتیم که بصورت انحصاری برای کنسول PlayStation 3 منتشر شده است.

در دومین شماره از این بازی، قهرمان داستان یعنی ناتان درک به دنبال گنجینه ای قدیمی که متعلق به مارکوپلو است به تبت می رود. اما همه چیز فقط در یک گنجینه ساده خلاصه نمی شود. ناتان در راه دست یافتن به هدفش با دشمنان، انسان های حریص و موجودات عجیبی روبرو می شود و در پایان . . .

(* ما که توی بازی Uncharted 2 ، جزیره ای ندیدیم. شما اگر دیدید، ما رو هم خبر کنید!)

[private_gold] [download id=”107″] [download id=”108″] [download id=”105″] [download id=”106″]
[/private_gold]

[ دانلود رایـگان ، با لینک غیـر مستقیم : نسخه با کیفیت بسیـار پاییـن ]

اولین نگاه بر بازی Uncharted : 2
امتیاز شما به این پست

8 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات