شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > گیم پلی > تماشا کنید: نمایش‌های اولیه گیم‌پلی بازی Left Alive
گیم پلی

تماشا کنید: نمایش‌های اولیه گیم‌پلی بازی Left Alive

وی جی مگ: در حین اجرا رویداد Tokyo Game Show 2018 شرکت Square Enix نمایش‌های اولیه گیم‌پلی بازی Left Alive را به اشتراک گذاشت.

به گزارش وی جی مگ، تهیه‌کننده اجرایی شینجی هاشیموتو و کارگردان آن توشیفومی نابشیما در نمایشگاه مذکور حاضر بوده و اثر در دست ساخت خود را به نمایش گذاشتند. هر کدام از این ویدئوهای جدید بخشی از بازی Left Alive را از نبرد با استفاده از تله‌های تعبیه شده در بازی تا مبارزه با Wanzerها به نمایش می‌گذارد. نمایش دیالوگ‌ها و پیامدهای حاصل از هر انتخاب نیز بخشی از این ویدئوهای را به خود اختصاص می‌دهد. امری که سازندگان تاکید زیادی روی آن داشته‌اند. عنوان Left Alive در تاریخ 28 فوریه 2019 (9 اسفند 97) در ژاپن برای پلتفرم‌های PS4 و PC در دسترس قرار می‌گیرد. در تاریخی نامشخص در سال 2019 برای مناطق غربی هم عرضه می‌شود.

تماشا کنید: نمایش‌های اولیه گیم‌پلی بازی Left Alive
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات