شما اینجا هستید: وی جی مگ > ویدئو > تریلر > تماشا کنید: تریلر جدید بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council
تریلر

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council

وی جی مگ: کمپانی THQ Nordic تریلر جدید بازی Darksiders 3‌ با محوریت Charred Council را منتشر کرد. تریلری که تمرکز اصلی خود را روی پیش زمینه داستانی این اثر قرار داده و سعی در نشان دادن نقش Charred Council در اتفاقاتی دارد که منجر به از بین رفتن زمین می‌شود.

به گزارش وی جی مگ، پیش‌تر می‌دانستیم که Charred Council در اصل نقش برقراری تعادل میان بهشت، جهنم و زمین را دارد اما اتفاقات پیش آمده در ابتدای Darksiders این تعادل را از بین برد. حالا باید نگاهی به تریلر جدید بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council تا حدودی می‌توان متوجه نقش آنها در سومین قسمت از این مجموعه بازی شد.

با این حال مسئله‌ای که هنوز طرفداران مجموعه از آن رضایت کافی ندارند، اطلاعات اندکی است که از داستان بازی در اختیار آنها قرار گرفته. بسیاری از مخاطب‌های این مجموعه هنوز متوجه اهمیت داستانی این شماره نشده و باید ببینیم که محصول نهایی چه عملکردی را از خود در این زمینه به نمایش می‌گذارد.

در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که بازی Darksiders 3 در تاریخ 27 نوامبر برای PC، Xbox One و PS4 منتشر می‌شود.


دانلود با کیفیت 1080p

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Darksiders 3 با محوریت Charred Council
3 (60%) 2 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها