اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از به‌روزرسانی سیستم ضد تقلب PUBG

اطلاعاتی جدید از به‌روزرسانی سیستم ضد تقلب PUBG

: هیچ چیز در بازی‌های رقابتی اذیت‌کننده‌تر از افراد متقلب نیست. در بازی که مهارت و توانایی فردی باید نتایج را رقم بزند وجود aimbot ها و هر وسیله تقلب دیگری می‌تواند به طور جدی به شهرت و تجربه بازی صدمه بزند. در همین راستا به‌روزرسانی جدید سیستم ضد تقلب PUBG توسط سازندگان منتشر شده و اطلاعات آن نیز در صفحه بازی درج شده است.

به گزارش ، جزئیات مطرح شده نشان می‌دهد که چگونه سازندگان بازی حداکثر تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا تقلب و هک‌های مختلف را از ساختار بازی ریشه‌کن کنند و اعلام کردند که آن‌ها برای این منظور، سیستم ضد تقلب جدیدی را به بازی اضافه کرده‌اند.

در ادامه توضیح داده شد که 15 نفر از مظنونینی که به نوعی با توسعه و خرید و فروش برنامه‌های هک و تقلب که روی تاثیر منفی داشته ارتباط داشتند دستگیر شده‌اند. این برنامه‌های تقلب محتوی ویروسی به نام Trojan Horse بوده که علاوه‌بر بازی به کامپیوتر شما نیز راه یافته و با عمل در پیش‌زمنیه سیستم شما، مشغول به جمع‌آوری اطلاعات شخصی می‌شده است. طبق اطلاعات گزارش شده متهمان بازداشت شده با جریمه 5.1 میلیون دلاری مواجه شده‌اند

شرکت سازنده PUBG از پلیرهای بازی درخواست کرده تاز از منابع مختلف و مشکوک اقدام به تهیه برنامه‌های تقلب و هک نکنند زیرا ممکن است این برنامه‌ها محتوی نرم‌افزارهای مخربی باشد که علاوه‌بر اختلال در سیستم بازی، کامیپوتر کاربر را نیز با خطرات جدیدی رو به رو کند.

منبع: ers.com

برچسب‌ها