دسته‌بندی - Top Ten

تاپ 10 قسمت 25

مانند سال‌های گذشته برای بار دیگر به سراغ بهترین بازی‌هایی رفته‌ایم که در یک سال گذشته شمسی روانه بازار جهانی شده‌اند. آثار مختلفی که در ژانر‌های متنوعی قرار گرفته و هرکدام حرف‌های بسیاری برای گفتن داشتند. در شرایطی که اکثر توجه‌ها طی سال اخیر به. . .

متن کامل
بدترین بازی‌های انحصاری‌

مدت زیادی از انتشار Crackdown 3 به عنوان جدیدترین بازی انحصاری Xbox One نمی‌گذرد و این عنوان هم نتوانست انتظارات کیفی موجود از ساخته‌های مایکروسافت را برآورده کند. بازی که به راحتی آن را می‌توان در میان بدترین بازی‌های انحصاری قرار داد که تاکنون. . .

متن کامل
games that turns 10

مدتی است که چالشی در شبکه‌های اجتماعی شکل گرفته که طی آن افراد مختلف تصویری از امروز و 10 سال پیش خود را در کنار یکدیگر منتشر می‌کنند. به همین بهانه سراغ بازی‌های ویدئویی رفته و در این قسمت از تاپ 10 چالش 10 سالگی بازی‌های ویدئویی را اجرا کرده و. . .

متن کامل
play as a bad guy

زمانی که نوبت به معرفی شخصیت اصلی داستان می‌رسد با دو تعریف کلی روبرو هستیم که به قهرمان و ضدقهرمان اشاره دارند‌. برخی شخصیت‌ها مانند ماریو یا لینک از مجموعه The Legend of Zelda قهرمان هستند و برخی دیگر همچون کریتوس از God of War به عنوان ضدقهرمان. . .

متن کامل
Most anticipated games

هفته گذشته به مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در سال 2018 میلادی پرداختیم و این هفته در تاپ 10 سعی کرده‌ایم مورد انتظارترین بازی‌های سال 2019 را مرور کنیم. بازی‌هایی که یا تاریخ عرضه دقیقی دارند یا تایید شده که در سال 2019 برای پلتفرم‌های مختلف منتشر. . .

متن کامل
تاپ 10 قسمت 20 - مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در سال 2018 1

سال 2018 میلادی به پایان رسید و حالا می‌توان نگاهی به مهم‌ترین اتفاقات صنعت بازی در جریان آن داشت. اتفاقاتی که لزوما در اکثر مواقع به انتشار یک بازی خاص ارتباط نداشته و به طور کلی اجزای مختلف این صنعت را پوشش می‌دهد. در این قسمت از تاپ 10 به. . .

متن کامل
Best Video games story

هرچند بازی‌های ویدئویی از ابتدا با هدف سرگرمی ساخته شدند اما به مرور با افزایش گزینه‌های پیش روی سازندگان، شاهد شکل‌گیری آثاری بودیم که به اندازه دیگر بخش‌ها به داستان اهمیت دادند و در این قسمت از تاپ 10 به بهترین داستان بازی‌های ویدئویی پرداخته‌ایم. . .

متن کامل
best goty award winner

مراسم The Game Awards 2018 چندی پیش برگزار شد و در کنار معرفی تعدادی بازی جدید در جریان این رویداد با بهترین بازی‌های سال در شاخه‌های مختلف آشنا شدیم. در همین راستا این قسمت از تاپ 10 را به به برترین آثار برنده جایزه بهترین بازی سال اختصاص داده‌ایم. . .

متن کامل
تاپ 10 قسمت 17 – بدترین بازی های نسل هشتم 2

همانطور که به پایان نسل هشتم نزدیک میشویم، بازی سازان با قدرت کامل کنسولها بیشتر آشنا می شوند. آنها راحت تر میتوانند برای این کنسولها بازی بسازند و قدرت سخت افزاری کنسولها و البته PCهای هم نسل را به چالش بکشند. در این میان توانایی بازی سازان برای. . .

متن کامل
disappointed games

[namasha id=”xM989vFO” responsive=”true”] در نسل حاضر دیدن کنسولهای خانگی که به سالهای آخرش نزدیک می شود بازیهای ضعیف زیادی دیده شدند. برخی از این بازیها به طور قطع قبل از عرضه امید زیادی به آنها می رفت ولی بعد از عرضه چنان. . .

متن کامل
تاپ 10 قسمت 15 - بهترین بازی‌های مجموعه Call of Duty 3

مدت زیادی از عرضه بازی Call of Duty Black Ops 4 نمی‌گذرد و شرایط به بهترین شکل ممکن برای تولیدکننده و ناشر آن یعنی Activision پشت سر گذاشته می‌شود. در شرایطی که بسیاری انتظار یک رقابت سخت برای این اثر را داشتند اما نهایتا Black Ops 4 توانست جایگاه. . .

متن کامل
best assassins creed games

زمان زیادی از انتشار بازی Assassin’s Creed Odyssey نگذشته به همین واسطه در این قسمت از آیتم‌های تاپ 10 به سراغ بهترین بازی‌های مجموعه Assassin’s Creed رفته‌ایم که کار خود را در سال 2007 با انتشار روی PC، PS3 و Xbox 360 شروع کرد. . .

متن کامل
Telltale Games Best Games

ماه گذشته بود اخبار تعطیلی استودیوی معروف Telltale Games منتشر شد. اخراج ناگهانی بیشتر اعضای این استودیو شوک بزرگی به دنیای بازی های ویدئویی منتقل کرد و خبر تعطیلی این شرکت به سرعت روی نت منتشر شد. بعد از این اتفاقات هم جریانهای شکایت و اعتراض به. . .

متن کامل
Best PS1 Games

عمر کنسول PS1 یا همان Playstation از دو دهه گذشته و همچنان بسیاری از گیمرها این پلتفرم را به عنوان یکی از بهترین کنسول‌های بازی تاریخ می‌شناسند. کنسولی که در ابتدا قرار بود با همکاری Nintendo توسعه پیدا کند و نهایتا Sony به تنهایی کار ساخت و عرضه آن. . .

متن کامل