دسته‌بندی - نگاه

نگاه نام آیتمیست که به بازیهای مختلف به صورت غیر انتقادی و گذرا مروری میکند.

نگاه

اولین نگاه به بازی FIFA 19 Demo

نسخه دموی فیفا 19 یکی دو روز است که در دسترس عموم قرار گرفته. این بازی که شاید آن را به بتوان به عنوان محبوب ترین بازی ورزشی دنیا معرفی کرد، بیست و هستم سپتامبر یعنی. . .

گیم پلی نگاه

اولین نگاه – گیم پلی PES2018

تا روز عرضه بازی PES 2018 روزهای زیادی باقی مانده است. طبق سنت هر ساله این بازی در اواخر تابستان برای کنسولهای نسل 7 و 8 و همچنین PC عرضه می شود و امسال نیز. . .

نگاه

اولین نگاه به بازی Code Vein

شاید در چند سال گذشته شرکت Bandai Namco بیشتر با انتشار سری بازی‌های Dark Souls به یاد آورده شود اما این شرکت بازی‌هایی دیگری را نیز تحت نظر خود دارد. تقریبا. . .

نگاه

معرفی بازی The Last Night + تریلر

یکی از بازی‌هایی که در کمال تعجب در E3 2017 سروصدای زیادی کرد، عنوانی مستقل بود که برای اولین بار به‌طور رسمی در دید همه قرار گرفت. Last Night موفق شد در سالی. . .

نگاه

اولین نگاه بر دموی عنوان Nioh

دموی آلفای عنوان انحصاری Nioh، چندی پیش توسط سازنده ی بازی یعنی Team Ninja بر روی PlayStation 4 منتشر شد و با بازخورد های جالبی در بین گیمر ها همراه بود. این. . .

نگاه

نگاهی بر دموی PLATINUM عنوان FINAL FANTASY XV

چند روزی از انتشار دموی قابل بازی عنوان FINAL FANTASY XV از سوی شرکت Square Enix می گذرد و توجه ها به سمت این دمو، جلب شده است. این نسخه که در واقع به نوعی یک. . .

نگاه

گیم‌پلی God Of War 3 Remastered | اولین نگاه

چندی روزی از عرضه بازی God Of War 3 Remastered می گذرد. این بازی که برای اولین بار در سال 2010 عرضه شد متعلق به سونی و کنسول PS3 بود. این بازی توسط سانتامونیکا. . .

نگاه

اولین نگاه بر بازی Resident Evil Revelation 2

چند روزی از عرضه ی اپیزود اول عنوان Resident Evil Revelation 2 می گذرد و این بازی موفق به کسب نمرات خوب و نسبتا بالایی از سوی سایت ها و منتقدان دنیای بازی های. . .

تریلر نگاه

مقایسه ی گرافیکی FIFA 15 و PES 2015

از انتشار دو بازی بسیار مطرح شبیه ساز فوتبال یعنی PES 2015 و FIFA 15 چند ماهی است که می گذرد. احتمالا برای شما هم این سوال مطرح است که کدام عنوان از نظر. . .