دسته‌بندی - داستان

داستان

داستان Dark Souls 3 – قسمت اول

 – سه گانه Dark Souls با عرضه نسخه سوم تقریبا به پایان رسید و آنطور که مشخص شده فعلا سازندگانش برنامه‌ای برای ساخت ادامه آن ندارند. سری Souls همیشه مقدار زیادی از داستان. . .

داستان

داستان Destiny

این روز‌ها تب و تاب بسیاری به مناسبت عرضه Destiny 2 وجود دارد. ساخته Bungie که همه این استودیو را با توسعه سری Halo می‌شناسند. بانجی بعد از اتمام فعالیت‌های. . .

داستان

داستان God of War 3

“قبل از اینکه خدایان وارد عصر تاریکی شوند، یک افسانه در میان آنها ظهور کرد و جای یکی از خدایان را گرفت. در حالی که کریتوس روی تخت یکی از خدایان نشسته. . .

داستان

داستان Dark Souls 2

«در گذشته‌های دور، در سرزمینی که در شمال با دیوار محاصره شده بود، یک پادشاه حکومتی بسیار قدرتمند درست کرد. من فکر می‌کنم که به این سرزمین Drangeleic گفته می‌شد. . .

داستان

داستان God of War Chains of Olympus

“من دیگر به کمک خدایان نیاز ندارم! اما مسیرم حالا برایم کاملا واضح است. من به آنها خدمت خواهم کرد و آنها نیز باید قول خود را عملی کرده و من را از. . .

داستان

سقوط خدای جنگ – داستان God Of War 2

“بعد از شکست دادن آرس، کریتوس جنگجوی فانی، تبدیل به خدای جنگ شد. گرچه، کریتوس بسیار سریع در المپوس تنها شد. جایی که باز هم خدایان او را طرد کردند” – گایا God. . .

داستان

در قلب تاریکی – داستان Dark Souls

بدون شک یکی از تاثیرگذارترین آثار یک دهه اخیر در دنیای بازی‌های ویدیویی، عرضه شدن سری بازی‌های Dark Souls بود. این تاثیر به حدی بود که سالانه شاهد عرضه چندین. . .