دسته‌بندی - زیرخاکی

در این بخش مروری خواهیم داشت به بازی هایی که روزی روزگاری در صدر اخبار بوده اند و گذشت زمان آنها را از یادها برده است. زیر خاکی نام این دسته است که ارزش این بازی را بیشتر از گذشته برای گیمر های نسل جدید مشخص می سازد.

زیرخاکی

زیرخاکی – Streets of Rage 2

تنها یک سال بعد از انتشار موفق Streets of Rage، سگا به خوبی متوجه محبوبیت این مجموعه شد در سال 1992 قسمت دوم آن یعنی Streets of Rage 2 را برای کنسول آن زمان خود یعنی. . .

زیرخاکی

زیرخاکی | Sunset Riders

ابتدای دهه نود سال بسیار پر رونقی برای دستگاه های آرکید بود و حجم ساخت بازی برای این دستگاه ها نشان از موفقیت روزافزون این دستگاه ها بود. تقریبا تمام کمپانی. . .

زیرخاکی

زیرخاکی | WWF WrestleMania

سال 1995 یکی از بهترین و خاطره انگیزترین بازیهای آرکید دنیا توسط Midway منتشر شد. بازی WWF WrestleMania که برای کنسولهای خانگی با اسم کامل WWF WrestleMania:. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Mortal Kombat

زمان زیادی تا انتشار جدیدترین قسمت از مجموعه بازی‌های Mortal Kombat یعنی Mortal Kombat 11 باقی مانده و به همین بهانه در این قسمت از آیتم‌های زیرخاکی به سراغ. . .

زیرخاکی

زیر خاکی | Prince of Persia The Sands of Time

در قسمتهای قبلی زیر خاکی به سراغ نسخه اولیه بازی Prince of Persia رفتیم. بازی ای که سال 1989 منتشر شد و پایه گذار یکی از بهترین مجموعه بازی ها در دنیای بازی. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Sonic the Hedgehog

شاید این روزها اگر اسم سونیک را بشنوید آن را با مدیای جدید و شکل و ظاهر جدیدی که این روزها ترند اینترنت شده است به یاد بیاورید. ولی کافیست کمی درنگ کنید. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Prince of Persia

وقتی صحبت از Prince of Persia می‌کنیم احتمالا بسیاری نسخه‌ای از این مجموعه را به یاد می‌آورند که در سال 2003 و با گرافیکی سه بعدی منتشر شد اما در این قسمت از. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Streets of Rage

نزدیک به سه دهه از عرضه اولیه بازی Streets of Rage می‌گذرد اما همچنان ساخته SEGA جذابیت‌های فراوانی را می‌تواند به خصوص برای گیمرهایی به همراه داشته باشد که. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Comix Zone

زمانی که از بازی‌های ژانر beat ’em up صحبت می‌کنیم احتمالا ذهن بسیاری از گیمرها به سمت آثاری همچون Streets of Rage و Final Fight می‌رود اما اینبار در. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Winning Eleven 3

سال 1998 بود که شرکت کونامی یکی از بهترین سریهای بازی فوتبال Winning Eleven یعنی بازی Winning Eleven 3 را روانه بازار کرد. سری WE در آن زمان به نام. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Driver

زمان زیادی تا بیست سالگی بازی Driver باقی نمانده و اکنون در این قسمت از آیتم‌های زیرخاکی به سراغ بازی رفته‌ایم که اولین‌بار در ژوئن 1999 برای PS1 منتشر شد و. . .

زیرخاکی

زیرخاکی | Infamous

تقریبا 10 سال از عرضه نسخه اولیه بازی Infamous گذشته است. این بازی در سال 2009 برای PS3 عرضه شد و جزو بازی های اختصاصی این کنسول بود. این بازی توسط کمپانی بازی. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Metal Gear Solid 4

یک دهه از عرضه Metal Gear Solid 4 گذشته و حالا دیگر نه خبری از این مجموعه هست و نه دیگر هیدئو کوجیما روی مجموعه خلق شده توسط خود  کار می‌کند. این روزها که. . .

زیرخاکی

زیرخاکی – Devil May Cry

سال 2001 بود که یکی از بزرگترین کارگردانان صنعت گیم با عرضه یک بازی دیگر قدرت خود را نشان داد. این کارگردان قبلا با بازی Resident Evil 2 توانسته بود نظرها را. . .