شما اینجا هستید: وی جی مگ > VGMAG Plus
VGMAG Plus

VGMAG PLUS 26

سومین هفته از سال 1398 تمام شد و به هفته آخر فروردین ماه رسیده ایم. سالی که. . .

VGMAG PLUS 26
VGMAG Plus

VGMAG PLUS 25

سال نو مبارک. با اولین وی جی مگ پلاس در سال 1398 همراه شما هستیم. یک وی جی مگ. . .

VGMAG PLUS 25
VGMAG Plus

VGMAG PLUS 24

آخرین جمعه سال 1397 و آخرین وی جی مگ پلاس در سال 1397. با تعدادی پیشنهاد جذاب و. . .

دسته‌بندی - VGMAG Plus

vgmag plus یا وی جی مگ پلاس آیتمی ست که در آن علاوه بر گیم به موضوعات دیگر هنری و تفریحی می پردازد. این آیتم به صورت هفتگی از سایت وی جی مگ به صورت رایان منتشر می شود. معرفی کتاب یکی از اصلی ترین بشهای این آیتم است و در این آیتم به معرفی فیلم، سریال، انیمیشن، موسیقی، انیمه، بازی موبایل و البته بازی ویدئویی پرداخته میشود.

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 23

تنها دو هفته به پایان سال باقی مانده. و با بیست و سومین قسمت از مجله وی جی مگ پلاس در هفدهمین روز اسفند 1397 همراه شما هستیم. با تعدادی پیشنهاد جذاب و دیدنی از دنیای گیم. . .

متن کامل
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 22

لحظه لحظه به پایان سال نزدیک می شویم. هفته دوم اسفند 97 و یک وی جی مگ پلاس دیگر. در این هفته نیز مدیای قابل توجهی برای شما در نظر گرفته ایم تا باز هم در هفته. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 21

به آخرین ماه سال 1397 رسیدیم و با بیست و یکمین قسمت از مجله هفتگی VGMAG Plus در خدمت شما هستیم. مجله ای که برای شما ساخته می شود و قصد دارد در ساخت بهترین. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 20

آخرین هفته بهمن ماه رسید و این آخرین جمعه برج 11 سال 1397  است. در این هفته نیز مدیای خوبی برای لذت بردن منتشر شد. از انیمیشن گرفته تا بازی های PC و فیلم. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 19

تقریبا به میانه زمستان 1397 رسیده ایم. و سرمای هوا از قبل نیز بیشتر شده است. شاید در روزهای برفی و بارانی پیش رو بیرون رفتن از خانه برای انجام کارهای غیر ضروری. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 18

یک هفته دیگر از عمر ما سپری شد و آهسته آهسته به آخرین روزهای اولین ماه از سال میلادی جدید نزدیک میشویم. سرمای هوا موقعیتی را پیش آورده که در منزل بودن بعضا. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 17

وارد دومین هفته سال جدید میلادی شدیم و همچنان برخی از سایتهای خبری و برخی کشورها در دوران تعطیلات کریسمس به سر میبرند. ولی اوضاع مدیا و تفریحات در این روزها. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 16

وارد سال جدید میلادی یعنی سال 2019 شدیم و با وارد شدن به این تعطیلات حجم عظیمی از سرگرمیهای صوتی و تصویری روانه بازار شده است. در این میان فرصت خوبی برای ماست. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 15

در آخرین روزهای سال 2018 هستیم و به زودی سال میلادی جدید شروع خواهد شد. همچنین فصل زمستان هم رسیده و سرمای هوا نیز کم کم بالاتر خواهد رفت و به شدت آن افزوده. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 14

یک هفته دیگر به انتها رسید و با چهاردهمین قسمت از وی جی مگ پلاس همراه شما هستیم. در این شماره همانند هفته های گذشته به معرفی بازی و مدیای مناسب جهت هفته پیش. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 13

بعد از یک هفته غیبت با سیزدهمین قسمت از وی جی مگ پلاس همراه شما هستیم. در این شماره همانند هفته های گذشته به معرفی بازی و مدیای مناسب جهت هفته پیش روی شما می. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 12

یک هفته دیگر و یک VGMAG Plus دیگر از سایت وی جی مگ. باز هم با شما هستیم با پیشنهادهای جذابی که میتواند هفته پیش روی شما را به بهترین نحو پر کند. پیشنهادهایی که. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 11

در این روزهای سخت اقتصادی شاید بسیاری به دنبال ایجاد کارهای جدی برای کسب در آمد باشند. در این راه ممکن هست که مشکلات زیادی وجود داشته باشد و برای حل این مشکلات. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره 10

یک هفته دیگر گذشت و یک بخش دیگر از وی جی مگ پلاس را برای شما آماده کرده ایم. در این هفته بخش جدید را نیز به وی جی مگ پلاس اضافه کرده ایم. علاوه بر معرفی فیلم و. . .

تبلیغات