دسته‌بندی - نقد و بررسی

review یا نقد و بررسی صورت گرفته بر روی بازی ها. در این دسته نقد و بررسی های صورت گرفته بر روی بازی ها نمایش داده می شوند. نقد و بررسی

بررسی بازی های بر روی PC‌ و PlayStation و XBOX صورت می گیرد.

Skull and Bones

بعد از عرضه بازی Sea of Thieves در سال 2018 و عملکرد متوسط این بازی انتظار میرفت بازی Skull and Bones بتواند جای خالی این ژانر یعنی ژانر دزدان دریایی را پر کند و یک بازی درخور در این ژانر باشد. خصوصا اینکه Ubisoft سابقه ساخت یک بازی مرتبط بسیار موفق. . .

متن کامل
نقد و بررسی

نقد و بررسی Deceit 2

بازی Deceit 2 همانند نسخه اول خود یک بازی در سبک آموزشهای اجتماعی (Social Education) و البته Asymmetrical Multiplayer است که عناصر تشکیل دهنده آن شامل نقش‌ها،. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی Avatar: Frontiers of Pandora

سری فیلم­ های Avatar به کارگردانی «جیمز کامرون» را می توان نقطه عطفی در جلوه های ویژه سینمایی دانست. با هر بار اکران یکی از این فیلم ها، به جرئت مرزهای. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی Alan Wake 2

اگر در چند سال اخیر، صنعت بازی‌سازی را پیگیری کرده باشید؛ احتمالا متوجه طولانی شدن مدت‌زمان ساخت بازی‌ها شده‌اید. ولی تا‌به‌حال ۱۳ سال برای تجربه یک بازی صبر. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی RIDE 5

شرکت Milestone که یدی بسیار طولانی در عرصه ساخت عناوین شبیه­ساز و آرکید در سبک موتورسیکلت را داراست، اینبار با عرضه RIDE 5 و بعد از غیبتی تقریبا 3 ساله در سری. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی SEASON A Letter to the Future

در بهبوهه و رقابت برای گرافیک و گیم­پلی هرچه اکشن­تر و خشن­تر در بین بازی­ها، عنوانی مثل SEASON A letter to the Future می­تواند چند ساعتی شما را از این رقابت. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی The Callisto Protocol

 ساخت عنوان The Callisto Protocol در سال ۲۰۱۹ توسط شرکت Striking Distance و به منظور گسترش دنیای PUBG آغاز شد. چندی از سازندگان و خالقین عنوان پرطرفدار Dead. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی Evil West

شرکت Flying Wild Hog با همکاری ناشر Focus Home Entertainment با ساخت عنوان Evil West قصد داشت تا با برداشتی متفاوت از غرب وحشی، تغییری در این دوره زمانی جذاب. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی RE8 Shadow of Rose

اگر هنوز موفق به تجربه این عنوان نشده‌اید، بهتر است از خواندن ادامه نقد و بررسی RE8 Shadow of Rose امتناع کنید، زیرا این متن حاوی مطالبی است که باعث لو رفتن. . .