شما اینجا هستید: وی جی مگ > مجله بازی
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره هشت

vgmag plus یا وی جی پلاس آیتمی ست که در آن علاوه بر گیم به موضوعات دیگر هنری و تفریحی می پردازد. این آیتم به صورت هفتگی از سایت وی جی مگ منتشر می شود. معرفی کتاب یکی از. . .

متن کامل
VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره هفت

یک هفته دیگر گذشت و از فردا هفته جدید پیش روی ماست. و یک وی جی پلاس دیگر آماده معرفی مدیای جدید برای هفته جدید است تا بتوانید ساعات خوشی را بگذرانید. هفتمین. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره شش

بعد از یک هفته غیبت بار دیگر با قسمتی از VGMAG Plus در خدمت شماییم. همانند هفته های گذشته باز هم بخشهای همیشگی را در وی جی مگ پلاس داریم. معرفی کتاب و معرفی. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره پنج

بعد از یک هفته غیبت به احترام دهه اول ماه محرم، با یک قسمت جدید از وی جی مگ پلاس در خدمت شما هستم. در وی جی مگ پلاس به معرفی خوراک مولتی مدیا برای یک هفته پیش. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره چهار

با شماره چهارم از مجله VGMAG Plus در این هفته نیز همراه شما هستیم. وی جی مگ پلاس مجموعه ای از پیشنهادات خوب و به روز برای مدیای شماست که هر هفته سعی دارد شما. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره سه

یک جمعه دیگر از راه رسید و یک شاره از مجله VGMAG Plus را برای شما آماده کرده ایم. در این شماره یک بخش به بخشهای قبلی اضافه شده است. در این شماره همانند گذشته. . .

VGMAG Plus

VGMAG PLUS شماره دو

از هفته گذشته آیتم جدیدی روی سایت وی جی مگ برای ما همراهان همیشگی منتشر می شود که علاوه بر دنیای بازی های ویدئویی به مولفه های دیگر سرگرمی و هنری نیز می پردازد. . .

VGMAG Plus

VGMAG Plus شماره یک

مدتها بود که قصد ساخت یک آیتم جدید را برای وی جی مگ داشتیم. آیتمی که علاوه بر گیم به جنبه های دیگر مدیا نیز بپردازد از جمله فیلم و یا سریال. همچنین در این . . .

Top Ten

Top Ten Episode 8 – Best Remastered Games

دنیای بازی های ویدئویی عمر چندانی ندارد. در همین مدت زمان کوتاهی که از عمر این هنر عجیب می گذرد بازیهای بسیاری ساخته شده اند که با توجه به زمان ساخت آنها. . .

تبلیغات