شما اینجا هستید: وی جی مگ > میان پرده

دسته‌بندی - میان پرده

میان پرده

Quantum Break Full Movie All Cutscenes

تقریبا دو ماه از تاریخ عرضه بازی اختصاصی Microsoft گذشته است. بازی Quantum Break در تاریخ پنجم آوریل برای XBOX One و Windows عرضه شد. این بازی یک بازی Action-Advanture و. . .

متن کامل
میان پرده

Ratchet and Clank Full Movie All Cutscenes

حدود 10 روز از عرضه بازی Ratchet and Clank برای کنسول PS4 می گذرد. این بازی تقریبا ریبوتی از نسخه اول این بازی ست و تمامی محیطها و کاراکترهای بازی از نو ساخته. . .

میان پرده

Far Cry Primal Full Movie All Cutscenes

حدود یکماه و شاید هم بیشتر از عرضه جدیدترین نسخه از سری بازی Far Cry می گذرد. این نسخه که Primal نام دارد آنچنان که باید و شاید نتوانست موفقیت و مجبوبی نسخه. . .

میان پرده

Halo 5: Guardians Full Movie All Cutscenes

به طور قطع یکی از بهترین بازی های انحصاری مایکروسافت برای کنسولهایش سری بازی Halo می باشد و Halo 5: Guardians نیز یکی از مورد انتظار ترین بازی های این مجموعه. . .

میان پرده

Alan Wake Full Movie All Cutscenes

بازی Alan Wake را بازی کرده اید؟ یا اینکه آن را می شناسید؟ این بازی psychological survival horror در مورد نویسنده ای ست که برای نوشتن کتاب جدیدش به شهری. . .

میان پرده

Mad Max Full Movie All Cutscenes

بازی سوم شخص آخر زمانی و Open World که بر اساس فیلمی به همین نام ساخته شده است چندی پیش عرضه شد و در کمال تعجب نمرات خیلی بالایی دریافت نکرد. نمره متای 70 برای. . .

میان پرده

Batman Arkham Knight Full Movie All Cutscenes

آخرین قسمت از ماجرای بت من در شهر Arkham چندی پیش عرضه شد و با نمره متای 87 روی PS4 بازی نسبتا خوبی در کار در آمد. این بازی داستان پایان کار بت من در شهر. . .

میان پرده

God Of War Ascension Full Movie All Cutscenes

بدون هیچ شکی یکی از مورد انتظار ترین بازی هایی که اکثر گیمرها تجربه کردن آن را دوست دارند مجموعه بازی God Of War است. آخرین شماره از این عنوان با نام God Of. . .

تبلیغات