دسته‌بندی - NewsWeek

اخبار مهم هفته

NewsWeek

Newsweek 19 – اردیبهشت 1397

بعد از یک هفته غیبت باز هم با قسمت جدید از نیوزویک در خدمت شما هستیم. در این قسمت همانند قسمتهای قبلی به مهمترین اخبار هفته گذشته می پردازیم. در هفته گذشته بیشتر اخبار. . .

NewsWeek

Newsweek 18 – فروردین 1397

با عرضه God Of War در هفته ای که گذشت بیشتر اخبار به سمت و سوی سونی و بازی جدید PS4 بود و اتفاقات و حواشی پیرامون این بازی شاید تا هفته ها نیز در صدر اخبار. . .

NewsWeek

Newsweek 17 – فروردین 1397

این هفته تمامی اخبار و حواشی دنیای بازیها معطوف به ریلیز بازی God of War بود و نمرات بسیار فوق العاده این بازی و حواشی آن تمامی نگاه ها را به خود جلب کرد. با. . .

NewsWeek

Newsweek 16 – فروردین 1397

کم کم به روزهای عرضه God of War عرضه می شویم و اخبار پیرامون این بازی هر روز بیشتر می شود. به طور مثال متای 94 این بازی بسیار سر و صدا کرده است. اما در هفته. . .

NewsWeek

Newsweek 15 – فروردین 1397

بعد از دو هفته تعطیلات و تقریبا در خلسه رفتن کل کشور باز هم با یک نیوزویک دیگر در خدمت شما هستیم. اولین نیوزویک سال 1397 در حالی تقدیم شما می شود که اخبار و. . .

NewsWeek

Newsweek – بیست و پنجم اسفند ماه 1396

آخرین هفته سال و آخرین نیوز ویک وی جی مگ در سال 1396. این نیوز ویک آخرین برنامه نیوز ویک در سال 1396 است و نیوز ویک بعدی را در سال جدید برای شما تهیه و منتشر. . .

NewsWeek

Newsweek – دهم اسفند ماه 1396

یک هفته دیگر و یک نیوزویک دیگر از سایت وی جی مگ. در هفته ای که گذشت آمار NPD برای ماه ژانویه منتشر شد و لیست پرفروشترین بازهای این ماه توسط NPD منتشر شد همچنین. . .

NewsWeek

Newsweek – سوم اسفند ماه 1396

اولین هفته از اسفندماه و نیوزویک یازدهم. در هفته گذشته آنچنان اتفاقات عجیبی در دنیای گیم رخ نداد و تقریبا دنیای بازی ها هفته ای آرام و معمولی را سپری کرد. از. . .

NewsWeek

Newsweek – نوزدهم بهمن ماه 1396

این روزها مایکروسافت میخواهد همه کمپانیها را بخرد. از Valve گرفته تا EA و کمپانیهای ریز و درشت دیگر. شاید این مورد ناشی از عقب افتادن در نسل هشتم باشد ولی هر. . .

NewsWeek

Newsweek – پنجم بهمن ماه 1396

هفته اول بهمن ماه و یک بخش خبری دیگر از وی جی مگ. در هفته گذشته تاریخ عرضه دقیق بازی God of War به صورت دقیق مشخص شد و البته شایعاتی نیز در مورد تاریخ عرضه. . .

NewsWeek

Newsweek – بیست و هشتم دی 1396

هفته گذشته در دنیای گیم آنچنان سر و صدایی نبود و دنیای گیم یک هفته معمولی را به خود دید. از معرفی دسته جدید برای کنسول PS4 توسط Nacon تا بازپس گیری صدر جدول. . .

NewsWeek

Newsweek – بیست و یکم دی 1396

بعد از یک هفته با یک قسمت دیگر از Newsweek در خدمت شما هستیم. یک هفته‌ی تقریبا کم خبر و آرام برای دنیای گیم. اما در هفته ای که گذشت در دنیای بازی های ایرانی. . .

NewsWeek

Newsweek – چهاردهم دی 1396

به جرات می توان گفت در این هفته یک مرگ دیگر در دنیای بازی های کامپیوتری موضوع بسیار جدی و مهمی بود که اتفاق افتاد ولی مهمترین موضوع دنیای گیم در این هفته. . .

NewsWeek

Newsweek – هفتم دی 1396

یک هفته دیگر از عمر ما گذشت و در این هفته نیز اتفاقات عجیب و غریبی در دنیای بازی های کامپیوتری افتاد. از مرگ یک گیمر در حال بازی با VR تا لو رفتن عرضه موس و کی. . .