اخبار بازی

انتخاب‌های گیمر روی نسخه بعدی بازی God of War تاثیر دارد

انتخاب‌های گیمر روی نسخه بعدی بازی God of War تاثیر دارد

وی جی مگ: انتخاب‌های گیمر روی نسخه بعدی بازی God of War تاثیر خواهد داشت. بازی‌های بسیاری وجود دارند که به گیمر قابلیت انتخا‌ب‌های آزادانه را می‌دهند و این انتخاب‌ها نیز عواقب پیش‌بینی نشده‌ای به همراه دارند. این مورد در نسخه جدید God of War نیز اعمال شده. کارگردان بازی آقای کوری بارلوگ در هنگام صحبت درباره نسخه ادامه این عنوان بیان کرد موارد و انتخاب‌هایی وجود خواهد داشت که روی ادامه بازی God of War تاثیر دارند.

به گزارش وی جی مگ، بارلوگ در مصاحبه اخیر خود با GamingBolt اظهار کرد «هر کدام از این موارد بخشی از کل ماجرا بوده و نقشی در داستان ایفا می‌کنند. ما قطعات زیادی را در طول جریان بازی قرار داده و اگر قرار باشد ادامه‌ای برای God of War ساخته شود هر کدام از این قطعات خود بخش بزرگی را هدایت می‌کنند. به طور کلی داستان بسیار پیچیده بوده و هنگامی که من با ساختار آن درگیر می‌شوم به دنبال آن هستم که چگونه می‌توان آن را به عناصر ساده‌تری تبدیل کرد تا بتوان با درک واضح‌تری در طول روند بازی پیشروی کرد و به هدف رسید. به عنوان مثال اگر شروع بازی Fallout 3 را در نظر بگیرید اثری بسیار پیچیده است که داستان وسیع و پرپیچ و خمی دارد. اما هنگامی که بازی را ادامه می‌دهد متوجه می‌شوید پدر شخصیت اصلی گم شده و یافتن او هدف اصلی شما در بازی می‌شود.»

بارلوگ در ادامه توضیح داد «سپس شما نقش ساده‌ای دارید که در طول بازی پیشروی کنید. اما موارد جانبی بسیار پیچیده‌ای در اطراف شما در حال جریان است. بنابراین همان‌طور که گفتم در بازی اول ما موارد و قطعاتی را در ساختار بازی قرار دادیم و این موارد باید با درک کامل و در عین به صورت ساده همراه شوند. همه‌چیز ادامه پیدا خواهد کرد. مواردی در بازی وجود دارد که که زمینه ساز غافل‌گیر کردن مخاطبین خواهد شد و این تنها به بخشی از God of War محدود نمی‌شود. همه‌چیز در دنیا عواقبی خواهد داشت.»

Comicbook