اخبار بازی

انتشار اولین تصاویر از بازی Battlefield 5

انتشار اولین تصاویر رسمی از بازی Battlefield 5

وی جی مگ: شب گذشته EA و استودیو DICE به صورت رسمی از بازی Battlefield 5 رونمایی کردند. اثری که اینبار گیمرها را به دوران جنگ جهانی می‌برد و همان ساختار همیشگی مجموعه را با امکانات و قابلیت‌های بیشتر پیش روی گیمرها قرار خواهد داد.

به گزارش وی جی مگ، در جریان این مراسم تریلری نیز از بازی پخش شد که ترکیبی از صحنه‌های سینمایی و گیم‌پلی بود. البته باید این مسئله را در نظر گرفت که معمولا تریلرهای عناوین مختلف مجموعه بازی Battlefield ساختاری این چنینی دارند و سعی می‌کنند گیم‌پلی بازی در بخش چند نفره را با ظاهری سینمایی نمایش دهند. در هر صورت نکته‌ای که شاید از همین حالا تایید شده باشد، گرافیک بالای بازی Battlefield 5 است. اثری که همچون دیگر بازی‌های استودیو DICE از موتور گرافیکی Frostbite در ساخت آن استفاده شده.

در ادامه می‌توانید اولین تصاویر رسمی از بازی Battlefield 5 را مشاهده کنید. تصاویری که نشان می‌دهد در طراحی شخصیت‌های مختلف و محیط‌ها شاهد جزئیات بسیاری هستیم. کمپانی EA اعلام کرده که بازی Battlefield 5 از Premium Pass استفاده نمی‌کند و تمامی محتواهای بعد از انتشار آن به صورت رایگان بعد از مدتی در اختیار تمامی کاربرها قرار می‌گیرد. قرار است این عنوان در تاریخ 19 اکتبر (27 مهر) برای PS4، Xbox One و PC منتشر شود.