اخبار بازی

بازی Street Fighter 5 را رایگان تجربه کنید

بازی Street Fighter 5 را رایگان تجربه کنید

را رایگان تجربه کنید البته در فروشگاه استیم و برای این آخر هفته. در حال حاضر شاید بهترین فرصت برای تجربه این و خرید آن را داشته باشید چون این علاوه بر اینکه در استیم رایگان است و میتوانید آن را به مدت چند روز تجربه کنید، تخفیف 60 درصدی نیز برای این تا 14 آگوست در نظر گرفته شده که قیمت را به 8 دلار می رساند. این قیمت برای دوست داران این و البته سبک فایتینگ یک فرصت عالیست تا روی PC‌ از این لذت ببرند.

وی جی مگ: بعد از اینکه در نیمه اول سال خبری از این و البته سازنده آن Capcom نبود، در Evo 2019 ناگهان Capcom چند کاراکتر برای این معرفی کرد و مجدد این فاتینگ را بر سر زبانها انداخت. E. Honda ،Lucia و Poison کاراکترهای جدید این هستند که البته لیک شدن آنها به صورت ناگهانی سر و صدای زیادی هم به پا کرد.

با این احوال اگر از طرفداران این سری هستید و یا اگر از قطعه قطعه کردن در Mortal Kombat 11 که این روزها در صدر های فاتینگ قرار دارد خسته شده اید، میتوانید این را تهیه و از آن لذت ببرید. و البته مطمئن باشید با یک فایتینگ سخت و نفس گیر روبرو هستید. Capcom با معرفی کاراکترهای جدید و انجام مسابقات نشان داد که هنوز هم زنده و سرحال است و میتواند یک فایتینگ قابل ستایش باشد.

شما چه سبکی از فایتینگ را انتخاب می کنید؟ یا MK یا SF?