اخبار بازی

بازی Street Fighter 5 را رایگان تجربه کنید

بازی Street Fighter 5 را رایگان تجربه کنید

بازی Street Fighter 5 را رایگان تجربه کنید البته در فروشگاه استیم و برای این آخر هفته. در حال حاضر شاید بهترین فرصت برای تجربه این بازی و خرید آن را داشته باشید چون این بازی علاوه بر اینکه در استیم رایگان است و میتوانید آن را به مدت چند روز تجربه کنید، تخفیف 60 درصدی نیز برای این بازی تا 14 آگوست در نظر گرفته شده که قیمت بازی را به 8 دلار می رساند. این قیمت برای دوست داران این بازی و البته سبک فایتینگ یک فرصت عالیست تا روی PC‌ از این بازی لذت ببرند.

وی جی مگ: بعد از اینکه در نیمه اول سال خبری از این بازی و البته سازنده آن Capcom نبود، در Evo 2019 ناگهان Capcom چند کاراکتر برای این بازی معرفی کرد و مجدد این بازی فاتینگ را بر سر زبانها انداخت. E. Honda ،Lucia و Poison کاراکترهای جدید این بازی هستند که البته لیک شدن آنها به صورت ناگهانی سر و صدای زیادی هم به پا کرد.

با این احوال اگر از طرفداران این سری بازی هستید و یا اگر از قطعه قطعه کردن در Mortal Kombat 11 که این روزها در صدر بازی های فاتینگ قرار دارد خسته شده اید، میتوانید این بازی را تهیه و از آن لذت ببرید. و البته مطمئن باشید با یک فایتینگ سخت و نفس گیر روبرو هستید. Capcom با معرفی کاراکترهای جدید و انجام مسابقات نشان داد که هنوز هم Street Fighter 5 زنده و سرحال است و میتواند یک فایتینگ قابل ستایش باشد.

شما چه سبکی از فایتینگ را انتخاب می کنید؟ Tekken یا MK یا SF?

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ