اخبار بازی

تعداد صفحات سناریو Spider-Man مشخص شد

تعداد صفحات سناریو Spider-Man مشخص شد

وی جی مگ: در حالی که پروژه جدید s به یکی از مورد انتظار‌ترین بازی‌های سال بدیل شده است امروز جزئیات جدیدی از بخش داستانی و به خصوص تعداد صفحات سناریو Spider-Man منتشر شده.

به وی جی مگ، در صحبت با یکی از نویسندگان سناریو Spider-Man یعنی Christos Gage با Informer مشخص شد که سناریو این اثر بالغ بر 3300 صفحه است! البته به خاطر داشته باشید که صرفا همه آنه در داستان حضور نخواهند داشت. بله به نظر Spider-Man از لحاظ داستانی بازی غنی خواهد بود. بر اساس تصمیم‌هایی که ر در طول بازی می‌گیرد امکان دارد تا شیوه روایت بازی تغییر کند. به عنوان مثال با پیشروی در برخی مراحل می‌توانید با شخصیت‌های منفی بهتر آشنا شوید.

سناریو با این حجم می‌تواند نمایانگر شخصیتی کامل از Spider-Man باشد. این در حالی است که بسیاری از بازی‌های این سری با داستانی کلیشه‌ای همراه بودند. تیم نویسنده‌های این بازی متشکل از اعضای ی s و البته شرکت Marvel بودند و قصد دارند تا داستانی بسیار عالی از شخصیت محبوب Spider-Man را ارائه کنند. آنها قصد دارند تا داستانی بسیار غنی از دو زاویه متفاوت زندگی Peter Parker را به ر ارائه کنند. زندگی و مشکلات شخصی پیتر در کنار تمام درگیری‌های Spider-Man برای حفظ امنیت مردم شهر. البته انتظار برای Marvel’s Spider-Man چندان طولانی نخواهد بود و دارندگان PS4 می‌توانند این بازی را در هفته‌های پایانی تابستان به صورت انحصاری تجربه کنند.

منبع: Comicbook