اخبار بازی

تنها دو ساعت زمان می برد تا Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes را کامل کنید

تنها دو ساعت زمان می برد تا Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes را کامل کنید 4

Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes ، که روایتی پیش از اتفاقات Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain را بیان می کند، تنها دو ساعت زمان می برد که آن را تمام کنید. این خبر از آخرین پیش نمایشی که توسط GameInformer برای این بازی نوشته شده است، می آید. در مقاله GameInformer نوشته شده بود:

“اگر تنها ماموریت های داستان اصلی را حساب کنیم، Ground Zeroes خیلی کوتاه است.ما کم تر از دو ساعت این بازی را تمام کردیم.”

البته این را هم باید گفت که در این پیش نمایش تنها مراحل اصلی بازی ذکر شده بود. پس این دو ساعت شامل مراحل فرعی و قسمت های اضافه نمی شود. سازنده فرانچایز Metal Gear Solid آقای Hideo Kojima نیز مدتی پیش گفته بود که Ground Zeroes بسیار کوتاه هست ولی همچنین گفته بود که این بستگی به خود بازیکن نیز دارد که چگونه به انجام آن می پردازد.

Ground Zeroes یک نسخه prequel، آموزشی و یک قسمت کوتاه از The Phantom Pain به حساب می آید که به گفته Kojima این بازی برای این طراحی شده است تا کسانی را که منتظر نسخه اصلی بازی هستند را راضی نگهدارد. Metal Gear Solid 5: Ground Zeroes با اینکه بازی کوتاهی هست ولی با قیمت کمی عرضه نمی شود.این بازی در آمریکا برای PlayStation 3 و Xbox 360 با قیمت 20$ به صورت دیجیتالی و با قیمت $30 در خرده فروشی ها، در تاریخ 14 اسفند ماه عرضه خواهد شد. نسخه های PS4 و Xbox One بازی نیز با قیمت $30 به صورت دیجیتالی و $40 در مغازه ها به فروش می رسد.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

1 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید