اخبار بازی

ساخت بازی Crackdown 3 متوقف نشده

ساخت بازی Crackdown 3 متوقف نشده

وی جی مگ: روز گذشته آمازون اسپانیا سفارش‌های بازی Crackdown 3 را برگشت زد و همین مسئله شایعه‌ای را به وجود آورد که ساخت بازی Crackdown 3 متوقف شده و احتمالا باید شاهد از مدار خارج شدن یکی دیگر از انحصاری‌های مایکروسافت در این نسل باشیم.

به گزارش وی جی مگ، با این مایکروسافت سریعا نسبت به این شایعه واکنش نشان داد و در توئیتر اعلام کرد که چنین موضوعی صحت نداشته و همچنان مراحل ساخت بازی Crackdown 3 پیگیری می‌شود. در همین راستا آرون گرینبرگ مدیر بخش بازاریابی مایکروسافت نیز در توئیتر به شایعه منتشر شده واکنش نشان داد و توضیح داد که برگشت خوردن سفارش‌های بازی Crackdown 3 از سوی آمازون مشکلی است که از سوی این فروشگاه به وجود آمده و بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر به سراغ آنها بروید.

در حال حاضر به نظر می‌رسد که مایکروسافت همچنان مراحل ساخت بازی Crackdown 3 را پیگیری می‌کند اما هنوز وضعیت کیفی و به طور کلی روند توسعه این بازی مشخص نیست و باید دید که به چه سرنوشتی دچار می‌شود. اثری که چندی پیش تاخیر خورد و انتشار آن به بهار آینده موکول شد. باید مایکروسافت چه اطلاعاتی را از بازی Crackdown 3 در E3 2018 منتشر می‌کند. بازی که بسیاری اعتقاد دارند در نهایت نمی‌تواند موفقیت خاصی را برای اهالی ردموند رقم بزند.