اخبار بازی

شایعه: عرضه Anthem تا اوایل 2019 با تاخیر مواجه شد

عرضه Anthem تا

وی جی مگ: بعد از معرفی اولیه Anthem در E3 2017 و نمایش بخشی از گیم‌پلی آن در کنفرانس مایکروسافت، Bioware تقریبا هیچ نکته جدیدی از این بازی منتشر نکرده است گرچه براساس توضیح سازندگان این اثر چندین سال است که فرآیند ساخت را پشت سر می‌گذارد.

به گزارش وی جی مگ، به نظر می‌رسد که کمبود اطلاعات یک اتفاق نیست. بر اساس اطلاعاتی که توسط Jason Schreier از Kotaku منتشر شده است نباید سال 2018 منتظر Anthem باشیم و عرضه این بازی تا اوایل سال 2019 با تاخیر مواجه شده است. در حال حاضر EA پاییز سال 2018 را برای عرضه این اثر در نظر گرفته است اما منابع در ارتباط با Schreier به او گفتند که بازه زمانی معرفی شده توسط EA هیچگاه واقع‌گرایانه نبوده و به نظر تاخیر در عرضه Anthem به خاطر مشکلات تیم سازنده با موتور Frostbite است.

اگر به یاد داشته باشید Bioware در ساخت بازی‌های Dragon Age Inquisition و Mass Effect Andromeda نیز با این موتور مشکلات فراوانی داشت و این مشکلات روی کیفیت فنی نسخه نهایی هر دو بازی تاثیرات بسیار مخربی داشتند. در حالت کلی فرآیند تولید Anthem به خوبی پیش می‌رود. باید دید که آیا این شایعات توسط EA مورد تایید قرار خواهند گرفت یا خیر؟ ایا عرضه Anthem تا اوایل 2019 با تاخیر مواجه شد؟

منبع