شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > والدین برای آموزش بازی Fortnite به فرزندان خود هزینه می‌کنند !
اخبار بازی

والدین برای آموزش بازی Fortnite به فرزندان خود هزینه می‌کنند !

والدین برای آموزش بازی Fortnite به فرزندان خود هزینه می‌کنند !

: والدین برای آموزش به فرزندان خود هزینه می‌کنند. یکی از دلایل مهم برای موفقیتی بزرگی که Fortnite به دست آورده طراحی ساختار آن به‌گونه‌ای مناسب برای کودکان است. اگرچه این یک اثر شوتر رایگان بوده اما گرافیک بصری با استایل کارتونی و خشونت بسیار معمول آن باعث شده تا برای تمامی افراد کم سن‌وسال قابل و در دسترس باشد.

به گزارش ، البته باید توجه کرد کودکان توانایی و تاکتیکی که گیمرهای جوان هنگام تجربه مورد استفاده قرار می‌دهند را نداشته و به همین دلیل برخی از والدین از عدم برنده شدن فرزندان خود در ساخته بتل رویال Epic Games اظهار نگرانی کردند. در حالی که چنین مسئله‌ای برای بسیاری از والدین ما بی‌اهمیت است اما به نظر می‌رسد عده‌ای رویکردی متفاوت را برای فرزندان خود در پیش گرفته‌اند و برای آموزش به فرزندان خود هزینه می‌کنند.

دقیقا به همان صورتی که کودکان به کلاس‌ موسیقی یا ورزش‌های مختلف فرستاده می‌شوند اکنون برخی از این افراد کم‌ سن‌وسال برای بهتر شدن در با صرف هرینه‌ای برابر 20 دلار در ساعت تحت آموزش قرار می‌گیرند. براساس گزارش منتشر شده توسط The Wall Street Journal برخی از والدین حاضر هستند مبلغ قابل توجهی را برای بهتر شدن و پیشرفت فرزندان خود در خرج کنند.

برای مثال مادری اظهار کرده برای چهار ساعت آموزش به صورت آنلاین 50 دلار هزینه کرده زیرا فشار وارد شده تنها به تجربه توسط پسرش خلاصه نمی‌شد بلکه باید حتما در توانایی خوبی را به دست می‌آورد و برنده می‌شد. این مسئله ترند شده کمی به مانند  Buddy بوده که طی آن به یک پلیر با مهارت پولی پرداخت می‌شود تا به یک گروه خاص ملحق شود و با کمک به آن‌ها، این گروه بتواند پیروز گردد. والدی دیگر نیز در رابطه با همین مسئله اظهار کرده از زمانی که فرزندش تحت آموزش قرار گرفته اکنون می‌تواند در طول روز چند راند را در برنده شود.

از به اشتراک بگذارید :))